Місто Гельсінгборг<br>Швеція
Гельсінгборг

Гельсінгборг - це місто на півдні Швеції біля моря, де за декілька хвилин ходьби є чудові пляжі, визначні пам'ятки, магазини та природа. Насолоджуйтесь садами Софієро та Фредріксала, підніміться сходами на вершину вежі Кернан, а потім занурте пальці в море... пізніше, вивчіть захоплюючі виставки в Дюнкерському культурному залі, насолоджуйтесь унікальними пропозиціями місцевих магазинів та смакуйте страви з усього світу в величезному виборі ресторанів Гельсінгборга.

Пляжі

Гельсінгборг має фантастичне узбережжя з великою кількістю різноманітних пляжів на вибір. Місцеві жителі обов’язково проводять свій вільний час на пляжі, так як тут багато сонця і теплі вітри. Зберіть свою пляжну сумку та виберіть один із усіх пляжів міста, можливо, шикарний Тропічний пляж у центрі з пальмами, які нагадують Середземне море, або чому б не спробувати Fria Bad, де діти мають гойдалки у воді та поруч є прохолодний майданчик для серфінгу.

Цікаві місця та діяльність

У Гельсінгборзі є безліч альтернатив для вас, хто прагне бути враженим історичними пам'ятниками, прекрасними замками, дикими тваринами або прекрасною природою. Можливо, ви хочете спробувати один із міських Каллбадхусів, відвідати Фредріксдаль або оглянути виставки в Dunkers Kulturhus? Надихайтеся  різноманіттям міста та різноманітними путівниками.

Екскурсії

Гельсінгборг - це фантастична відправна точка, коли ви хочете піти у великі та малі пригоди. Можливо, пригода починається вже на поромі через море, до мистецтва та приємної атмосфери в Данії. Або, можливо, вам потрібно відпочити від міського шуму і вирушити на природу до спокою Седеросен або дикого Куллаберга. З Гельсінгборга можна легко дістатися до золотих точок регіону.

Покупки

Прогуляйтеся найстарішою пішохідною вулицею Швеції - Куллагатантам, загляньте в магазини та зробіть перерву на каву в одному із затишних кафе в центрі або пообідайте навколо мальовничого Маріаторгета. Район Седер пропонує альтернативні, дивні та модні магазини. Тут ви також знайдете ринок на площі Густава Адольфа, де продають все: від фруктів та овочів до спецій та квітів. Відкрийте для себе Väla, найбільший шведський будинок моди, що здійснює покупки світового класу. На парадній вулиці міста Дроттнінггатан ви знайдете основні культурні визначні пам'ятки, такі як концертні зали та театри, а також кілька антикварних магазинів та галерей. У Spritfabriken в Ödåkra, який також називають Spritan, пропонується широкий спектр мистецтва та галерей, магазинів, кафе та ресторанів. У Гельсінгборзі є магазини на будь-який смак.

Падель

Падель швидко став одним із найпопулярніших видів спорту у Швеції. Це простий і веселий вид спорту, коли ви граєте двоє проти двох, ідеально підходить для групи друзів або сім'ї. Спорт багато в чому схожий на теніс, з тією великою різницею, що ти використовуєш стіни, від яких відбивається мяч.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти