Місто Аннесі<br>Франція
Аннесі

Середньовічна Франція зустрічається з французькими Альпами в цьому мальовничому містечку на північному березі альпійського озера. Відкрийте для себе багатовікові замки Аннесі, дослідіть вузькі лабіринти брукованих вулиць і катайтеся на лижах по вражаючому гірському пейзажу.

У Старому місті Аннесі є вузькі пішохідні вулички, розділені каналами та заповнені бутиками та ресторанами під відкритим небом. Завітайте у вівторок, п’ятницю або неділю вранці на популярний продовольчий ринок.

Поїдьте до однієї з основних визначних пам’яток міста - Замку Аннесі. Цей великий замок датується 12 століттям і колись був домом графів Женеви. Підніміться на одну з веж, щоб відкрити панорамний вид на місто та озеро. Дослідивши кімнати, що містять скульптури, картини та історичні артефакти, знайдіть палац Іль. Цей середньовічний палац розташований на острові в одному з міських каналів. Для отримання більш вражаючої середньовічної архітектури заїжджайте в замок Ментон. Цитадель XII століття розташована на скелястій відрозі на східному березі озера Аннесі, в оточенні лісів.

Присвятіть частину часу відпустки озеру. Велике прісноводне озеро претендує на звання найчистішого у Європі, і тут проводяться різні види діяльності. Насолоджуйтесь плаванням, вітрильним спортом, водними лижами та дайвінгом. Більша частина набережної поблизу старого міста складається з причалів для човнів, але невеликі пляжі, такі як Плаж де Аннесі, можна знайти на східному березі. Взяти напрокат велосипед і проїхати на велосипеді доріжкою, яка проходить вздовж частини озера.

Поїдьте у французькі Альпи, що оточують озеро, і проведіть безліч занять на природі. У теплу пору року прогуляйтесь або катайтесь на конях вздовж стежок, що простягаються через лісисті ділянки. Взимку катайтеся на лижах та снігоступах по місцевості. Зробіть екскурсію гірськими ущелинами дю Фієр, вузьким каньйоном у 10 милях (10 кілометрів) на захід від Аннесі.

Побачивши гори, канали та замки, легко зрозуміти, чому Аннесі є таким популярним місцем відпочинку.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти