Місто Нім<br>Франція
Нім

Чи хотіли б ви відвідати цілком цілий храм 1 століття до нашої ери? Або чудово збережений римський колізей? Як щодо садів із ставками, фонтанами та скульптурами, що лежать під галло-римською вежею, і все це в приємному центрі міста, який можна легко вивчити пішки?

Нім, столиця департаменту Гарда, пропонує вам все це та багато іншого. Одна з причин, це повинно бути саме «бичаче» місто у світі, і шанувальники не захочуть упустити чудові моменти в цій країні кориди, починаючи з Ферії у травні.

Місто також ідеально розташоване для відвідування акведуку Понт дю Гар і чарівних сіл Севенни, Камарга з його величезними, безлюдними ділянками сільської місцевості і навіть пляжів на Середземному морі, всього за 45 хвилин їзди!

Місто Нім пишається славним минулим, яке сягає 6 століття до нашої ери. Протягом понад двох тисяч років місто створило багату та різноманітну культурну і архітектурну спадщину.
Її історію можна прочитати в його пам’ятках.

Найстаріша - башта Магне на вершині гори Кавалер на північний захід від центру міста, найвища точка Німа. Спочатку башта з сухого каменю, побудована для захисту міста Немаус, столиці кельтського племені, римський імператор Август розширив її. Престижна і стратегічна, вона продемонструвала владу Риму над колонією Нім. З вершини вежі відкривається вражаючий вид на місто!
Чудовий маленький сосновий ліс лежить між вежею Магне та садами Жардин-де-ла-Фонтен, колискою міста. Хоча сади, якими ви їх зараз бачите, з великим ставком та монументальними сходами датуються 1745 роком, місце є набагато старшим за це. Насправді це було важливе галло-римське місце поклоніння.
Сьогодні сади - це чудове та спокійне місце для прогулянок та відпочинку від суєти та центру міста.

Але саме в центрі міста ви знайдете найбільш вражаючі пам'ятники.

Побудований у 16 р. до н. е. на подіумі, що панував над старим форумом, Maison Carrée є одним із найкраще збережених храмів Римської імперії. Його збереження відбулося завдяки переобладнанню споруди до церкви в 4 столітті, що позбавило її від масового знищення язичницьких храмів, що сталося в перші роки християнської ери.

Поруч, але далеко не стилістично, в рішуче сучасному Карре д'Арт розміщений музей сучасного мистецтва та муніципальна бібліотека. Розроблений британським архітектором Норманом Фостером і побудований на місці старого неокласичного театру, який згорів у 1952 році, ця купа скла, бетону та сталі має дев'ять поверхів, половина з яких знаходиться під землею. Таким чином, будівля має низький рівень, незважаючи на те, що стала емблемою міста та його культурних амбіцій. З його ресторану на даху ви можете споглядати Maison Carrée.

Але справжньою емблемою Німа є, безперечно, арена. Цей римський амфітеатр, побудований приблизно в кінці I століття, є одним із найкраще збережених у світі.
Не настільки великий, як Колізей у Римі, він все ще вражає своєю еліптичною формою та 21-метровим фасадом, складеним двома рядами з 60 арок, увінчаних горищем. Забравши одну з п’яти концентричних, склепінчастих галерей і проїхавши по вулиці, ви можете сісти в один із 34 рядів сидінь, що вміщує до 20 000 глядачів.
Сьогодні на місці гладіаторів тут проводяться кориди, забіг биків, концерти, історичні реконструкції...

Однак Нім живе не просто у своїх пам'ятниках. Провансальське за духом місто являє собою лабіринт вулиць, вистелених яворами, площ з фонтанами та, звичайно, терас кафе, щоб повною мірою насолоджуватися сонцем південної Франції, випиваючи розетку Costières de Nîmes або пробуючи Брандед, регіональний делікатес.

Іспанські традиції також вплинули на Нім, і фестивалі тут - спосіб життя.
Féria de Pentecôte - це головна подія року з шестиденним фламенко, оркестрами та церемоніями. У квітні Великі Римські ігри відтворюють на арені стародавні турніри. Фестиваль у Німі - це серія вистав на арені протягом липня: концерти, театр та танці з деякими з найбільших імен. А в липні та серпні німські четверги оживляють площі в центрі міста ремеслами та антикварними ринками у супроводі джазових, блюзових та фламенко-гуртів. Щороку в листопаді Чиказький блюзовий фестиваль приїжджає до Німа, а взимку - чудовий фестиваль фламенко.

Тим, хто хотів би дізнатись більше про спадщину, історію та культуру Німа, слід відвідати один із численних музеїв міста: Музей Старого Німу, Музей образотворчих мистецтв, Музей природознавства або Музей культури Таурін, та Музею романітів.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти