Місто Сарагоса<br>Іспанія
Сарагоса

Це одне з найбільших міст Європи, відоме своєю приголомшливою базилікою Ель-Пілар та своїми урочистостями, що проводяться що жовтня.

Основні моменти відвідування міста включають мавританський палац, римський форум, авангардні мости, музей, присвячений великому іспанському художнику Франциско де Гойя, і, звичайно, тапас в районі Ель Тубо.

Простір, сповнений життя

Великі площі, просторі пішохідні зони в центрі, район, відомий своїми барами, величезний міський парк, кілометри велодоріжок...
Сарагоса - одне з тих напрямків, де легко почуватись як вдома.

Місто обертається навколо великої площі Пласа-дель-Пілар, місця проведення головних святкувань міста. Ель Тубо, найвищий район тапас, знаходиться всього за 15 хвилин від знакової площі. І по всій цій території є багато пішохідних вулиць, повних місць для покупок. Вони включають Альфонсо I, сусідній Калле Дон Хайме та Авеніда дель Косо.

Сарагоса стоїть поруч з однією з найважливіших річок Іспанії - Ебро. Ви можете їздити на велосипеді вздовж частини її берегів, від старого міста до столичного парку Агуа-Луїс-Бунюель. По дорозі ви можете побачити різні конструкції мостів, від історичного кам'яного мосту Пуенте-де-П'єдра до авангардного мосту-павільйону Пабельон-Пуенте, створеного до Міжнародної виставки 2008 року. У парку ви можете відвідати один з найбільших річкових акваріумів Європи.

І монументальне місто

Базиліка Нуестра Сеньора дель Пілар є провідним пам'ятником Сарагоси. Один із символів міста та один із двох соборів разом із сусіднім Сео. Окрім того щоб відвідати обидві церкви, варто піднятися на оглядову площадку базиліки, щоб побачити місто. Ла-Сео та церква Сан-Пабло є частиною мистецтва Арагона Мудехар, оголошеного Всесвітньою спадщиною.

Ще одним важливим візитом є палац Альяферія. Незважаючи на те, що він здавався військовим палацом, який не має ніякого відношення до мавританського світу, всередині нього розміщені мечеть, двір апельсинових дерев та чудові зразки мавританської архітектури.

Сарагоса пропонує два дуже цікаві культурні маршрути. Перший йде слідами художника Франциско де Гойя у місті. Другий розкриває римське минуле Сарагоси, відвідуючи, зокрема, музей Форуму або Театральний музей Цезара Аугуста.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти