Місто Мадрид<br>Іспанія
Мадрид

Мадрид, життєрадісний і живий у будь-який час, відомий тим, що є відкритим містом, де живуть усілякі люди з будь-якої точки світу.

Окрім відомих музеїв, жвавих вулиць, усіяних всілякими магазинами, ресторанами зі світовою кухнею чи неперевершеним нічним життям, Мадрид здивує вас своїми чарівними, спокійними історичними місцями, традиційними та сімейними столітними барами, де зустрічаються друзі за випивкою, усі види кварталів та культурні центри, що пропонують альтернативний вид туризму. Мадрид має справжність, яку важко знайти будь де ще. Він гостинний та різноманітний. Без сумніву, Мадрид - одне з найцікавіших міст Європи.

Культура та відпочинок у будь-який час

Той, хто шукає культуру, знайде деякі найважливіші музеї у світі, такі як Прадо, Рейна Софія або Тіссен. Але не можна забувати та інші варіанти, сповнені чарівності, такі як Музей Соролли або культурні центри, такі як Матадеро чи Конде Дуке, які постійно пропонують інноваційні виставки, концерти, екскурсії тощо.

Прогулятися по Мадриду означає натрапити на такі знакові місця, як приголомшливий Королівський палац, Пласа-Майор з 400-річною історією, жвава Пуерта-дель-Соль, знаменита Гран-Вія, повна магазинів, або чотири найвищі вежі в Іспанії. Кожен район пропонує різні враження: La Latina ідеально підходить для закуски тапас, Las Letras - ідеальне поєднання літератури та вишуканих страв... Але Мадрид також означає відпочинок у величезних парках, таких як Парк дель Ретіро та інших менш відомих, але не менш чарівних парків як Ель Капрічо.

Столиця їжі, моди та нічного життя

Коли приходить час їсти, Мадрид має два аспекти, обидва однаково смачні. З одного боку, традиційні бари, де можна відкрити старомодну, невибагливу атмосферу, відому під назвою «кастицу». З іншого боку, авангардні ресторани, такі як DiverXO, та традиційні ринки перетворюються на нові приміщення для гурманів, такі як Сан-Мігель, які стали справжніми храмами гастрономії. У Мадриді будь-який час підходить для того, щоб насолодитися жвавою міською атмосферою. Наприклад, все більш відомі сніданки на вихідних у закритих скляних терасах, двориках, дахах тощо.

Модниці знайдуть усі варіанти: розкішні магазини на Золотій милі, старовинні заклади в таких районах, як Фуенкаррал, нові дизайнерські ринки, такі як Mercado de Motores, а також ремісничі магазини та книжкові магазини віком понад 100 років. У сутінках деякі точки зору міста здивують вас унікальними заходами сонця, наприклад, у Храмі Дебода або барі на даху Сіркуло-де-Беллас-Артес. А в кінці дня... нічне життя в Мадриді легендарне, з живою музикою, різними обстановками, танцями, поки не зійде сонце...

Мадрид має свою красу. Мадрид стимулює та надихає. Мадрид - це досвід.

Що відвідати?

У самому серці "Мадрид де лос Австріас" (Мадрид Габсбургів) є симпатична чарівна площа під назвою Плаза де ла Вілла, на якій знаходиться статуя на честь Альваро де Базана (19 століття). Поряд із площею знаходиться будинок Casa de la Villa, спроектований Хуаном Гомесом де Мора в 17 столітті і раніше використовуваний як в'язниця. Великий зовнішній балкон та дверні отвори є видатними. Поруч з ним стоїть Будинок Каса де Циснерос, палац 16 століття, перебудований на початку 20 століття. Всередині кімната гобеленів - це родзинка, з вражаючою колекцією надзвичайної якості.

Парк Буен-Ретіро розташований у самому серці Мадрида, його витоки сягають часів правління Філіпа IV, коли палац Буен-Ретіро був побудований графом герцогом Оліваресом. Астрономічна обсерваторія та Королівська порцелянова фабрика Буен-Ретіро були додані під час правління Карла III. Під час правління Фердинанда VII було побудовано причал на ставку та зоопарк Каса де Фієрас. Серед найвидатніших місць парк включає великий ставок з пам'ятником Альфонсо XII, Каса де Веласкес і Кришталевий палац, Розаледський сад і Партер. У 1935 році він був оголошений Садом Історико-Художньої Цінності.

Королівський палац Мадрида був побудований у 18 столітті за наказом Філіпа V на місці старої фортеці Алькасар, колишнього мавританського замку.
Сачетті розпочав роботи в 1738 році, а будівлю було завершено в 1764 році. Сабатіні спроектував південно-східне крило та великі сходи, або почесні сходи. Він має квадратний план поверху з великим центральним двориком. Шлюз Пуерта-дель-Принсіпі на східній стороні дає доступ до центрального внутрішнього дворика.

Площа Пласа-Майор - символ Мадрида, і його не можна пропустити. На цьому величезному відкритому майданчику в центрі міста в 17 столітті розпочалися будівельні роботи за наказом Феліпе III, бронзова статуя коня якого прикрашає площу. Він був відкритий в 1620 році і має прямокутну форму, з аркадами, що проходять по краях.

Ворота Пуерта-де-Алькала одні з найвідоміших пам’яток Мадрида. Побудований між 1769 і 1778 роками за наказом короля Карлоса III, він був спроектований Франциско Сабатіні і споруджений як тріумфальна арка для святкування прибуття монарха до столиці. Гранітні ворота мають висоту 19,5 метрів, елегантні та пропорційні. На фасаді представлено ряд декоративних елементів, серед яких скульптури, капітелі, рельєфи та маски.

Національний центр мистецтв ім. Рейни Софії відчинив свої двері для публіки в 1990 році великою колекцією іспанського та міжнародного мистецтва, що охоплює період з кінця 19 століття до наших днів. Через два роки було встановлено "Герніку" Пабло Пікассо, ключову роботу, яка відіграє фундаментальну роль у дискурсі та діяльності музею.

Галерея музею Прадо в Мадриді має найповнішу колекцію іспанського живопису 11-18 століть, а також численні шедеври великих універсальних художників, таких як Ель Греко, Веласкес, Гойя, Бош, Тиціан, Ван Дейк та Рембрандт.

Музей Тиссен-Борнеміса - це подорож по історії мистецтва з 13 по 20 століття.
У майже тисячі виставлених творів відвідувачі можуть споглядати основні періоди та школи західного мистецтва - від епохи Відродження до маньєризму, бароко, рококо, романтизму та мистецтва 19-20 століть до поп-арту. У музеї також представлені роботи деяких рухів, які недостатньо представлені у державних колекціях, таких як імпресіонізм, фовізм, німецький експресіонізм та експериментальні авангардні рухи початку 20 століття. Він також може похвалитися важливою колекцією американського живопису 19 століття, яка є унікальною серед європейських музеїв.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти