Місто Толедо<br>Іспанія
Толедо

Християни, мусульмани та євреї. Послідовники трьох релігій століттями жили поруч і залишили свій слід у Толедо. Це одне з найцікавіших та найінтригуючих міст Іспанії, де на відстані декількох метрів можна побачити готичний собор, мечеть X століття та дві синагоги.

Колись це було імператорське місто, і його краса була зображена на картинах Ель Греко. Відвідувачі міста повинні обов’язково побачити його краєвиди, відвідати Алькасар, прогулятися по звивистих вуличках або побачити захід сонця з мостів Алькантара або Сан-Мартін. Менш ніж за 80 кілометрів від Мадрида варто витратити більше доби, щоб побачити це місто, освітлене вночі, і глибше дослідити його.

Один з найбільших об’єктів спадщини в Європі

Пройдіть крізь міські стіни - брами Бісагра, Камброн та Соль все ще використовуються - і потрапте у лабіринт вулиць старого центру міста Толедо, що є об’єктом всесвітньої спадщини. Ви можете розпочати екскурсію в мечеті Крісто де ла Луз. Віком понад тисячу років, це найстаріший пам’ятник Толедо та один з найважливіших зразків іспано-ісламської та мудехарської архітектури Іспанії.

Наступна зупинка - на брукованих вулицях старого єврейського кварталу, чарівного району, який може похвалитися двома важливими місцями: синагогою Санта-Марія-ла-Бланка - найстарішою в місті - та синагогою Ель-Трансіто, нині Музеєм сефардів. Ця територія також включає музей одного з найвідоміших і найулюбленіших жителів Толедо, художника маньєризму видовжених фігур, відомого як Ель Греко. Однак його найвідоміша робота - Поховання Конде Оргаза - знаходиться в сусідній церкві Санто-Томе.

Християнська спадщина включає собор 13 століття та його вітражі, одну із зіркових визначних пам'яток міста, монастир Сан-Хуан-де-лос-Рейєс - побудований на честь католицьких монархів - та вражаючий Алькасар, який домінує у місті.

Оглядові точки, екскурсії та сучасна сторона Толедо

Окрім “класичної екскурсії” містом, у Толедо є багато речей, якими можна зайнятися. Як і дивовижний Мірадор-дель-Валле, вид на річку, з якого, безсумнівно, найкращий вид на місто, - також є гарні краєвиди з церковної вежі Лос-Єзуїтаса.

Ви можете насолодитися жвавою атмосферою в таких місцях, як Площа Зокодовер Толедо вже багато років є центром інновацій і має кілька цікавих варіантів. В ресторанах міста ви можете скуштувати класичні страви, такі як мігас, каркамуса, кочіфрито або мазапанес; але ви також можете зайти на передовий ринок Сан-Агустін або в один із нових «гастробарів» і придбати що завгодно, від крокети з оленини до вегетаріанських страв або нового місцевого пива. Ви можете знайти такий самий контраст, якщо ви ходите по магазинах, а також є традиційні магазини, де продають мечі та дамасцировані металоконструкції, є й інші, наприклад, зі старовинним одягом.

Більш активні мандрівники можуть навіть “пролетіти” над річкою Таджо на одному з найдовших зиплайнів в Європі або прогулятися вздовж річки Екологічною стежкою. Вночі фантастичним досвідом є приєднання до екскурсії легендами та загадками Толедо.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти