Місто Сан-Себастьян<br>Іспанія
Сан-Себастьян

Це місто, також відоме як Доностія, лежить вздовж білої піщаної затоки між пагорбами Ургул та Ігельдо.

Рибальські будинки, розумне передмістя та сучасні райони роблять його одним із найпривабливіших міст на узбережжі Кантабрії. Музей Сан-Тельмо, Пайне-дель-В’єнто (Гребінь вітру) та Курсаал - приклади того, як місто поєднує сучасні та традиційні риси.

Тим часом провінція Гіпускоа, столицею якої є Сан-Себастьян, поєднує море та гори, пропонуючи мандрівникам пейзаж, спорт та кухню, а також цікаві пам'ятники. Кухня басків має визнаний міжнародний престиж.

Вулиці центру міста Сан-Себастьян розкриваються видом на затоку Ла-Конча. Монте-Ігельдо знаменує один його кінець - чудовий оглядовий майданчик для насолоди видом на місто. Біля її підніжжя знаходиться Торрепеа-Пойнт, де встановлена скульптура відомого баскського художника Едуардо Чілліди «Peine de los Vientos» («Гребінець вітру»). Тут починається пляж Ондаррета, обрамлений садовою зоною та Піко дель Лоро. Це місце вибрало королева Марія Крістіна (18 ст.) для будівництва палацу Мірамар, своєї літньої резиденції. Чудова набережна з елегантними перилами та вуличними ліхтарями проходить вздовж пляжу Ла-Конча, на пісках якого знаходиться купальня Перла-дель-Океано, колишня королівська хатина для купання.

Все ще дивлячись на море, ви потрапляєте до старого казино, нині Ратуші. У цій місцевості, між морем та річкою Урумеа, знаходиться старе місто та шлях до Монте-Ургуль, пристані для яхт та району рибалок. На вершині Ургулла домінує замок Ла-Мота та зображення Святого Серця. Один шлях веде вас вгору, а інший обходить пагорб і веде вздовж хвилелому.

Старе місто

У найстарішій частині Сан-Себастьяна вас чекають церкви Сан-Вісенте та Санта-Марія-дель-Коро, колишня готика, а друга ренесанс-бароко. Нині старовинний монастир домініканців - це музей Сан-Тельмо, чиї археологічні та етнографічні колекції, разом з його картинами, варто неквапливо відвідати. Ці жваві вулиці ведуть до портичної площі Пласа-де-ла-Конститусіон. Серед численних балконів - пронумерованих та пофарбованих у білий колір, що видає своє походження як корида - стоїть стара неокласична ратуша, перетворена на Муніципальну бібліотеку.

Бульвар Ла-Аламеда-дель веде до романтичного міста, яке виникло після зруйнування старих стін. На одному з берегів Урумеї можна виділити театр Вікторії Євгенії та готель María Cristina, побудований у неоплатескному стилі. Поширившись за цією раціоналістичною вуличною схемою, ви також можете відвідати площу Пласа-де-Гіпускоа з її садами, будівлю провінційного уряду, культурний центр Кольдо Міткселерія та поштово-телеграфне бюро. Також, собор Сан-Себастьяна, ель-Буен-Пастор, побудований в неоготичному стилі. На березі є аристократичні будинки початку 20 століття, що ведуть до мосту Марії Крістіни, найбільш монументального з тих, що перетинають річку. Чотири лампи скульптора Маріано Бенліуре освітлюють шлях до залізничного вокзалу за проектом Ейфеля. По цей бік річки розташовані сучасні райони Егія та Грос. На пляжі Грос знаходиться сучасна споруда Курсаал, спроектована архітектором Рафаелем Монео.

Сан-Себастьян - це космополітичне місто з сильним баскським характером, що чітко видно з його культурних подій. "Тамборрада" або "Семана Гранде" з її регатою рибальських човнів розповідає нам щось із традиції; хоча його престижні кінофестивалі та джазові фестивалі багато говорять про його міжнародне покликання. Це той випадок, коли варто насолодитися містом, хоча вам потрібно буде забронювати житло заздалегідь.

Guipúzcoa

Один з найкращих способів оглядати його райони та наближатись до його культури - це кухня. Кулінарія басків має міжнародний престиж завдяки своїй сировині та майстерності своїх кухарів, які мають як традиційний, так і образний репертуар. Потрібно сказати, що деякі найвідоміші ресторани Іспанії знаходяться в Сан-Себастьяні. Рецепти, приготовані з овочами, рибою та молюсками, завжди повинні супроводжуватись чаколі з Гетарії / Гетаріако Тксаколіна з власною конфесією походження.

Провінція Гіпускоа задовольняє смаки будь-якого мандрівника, пропонуючи довге узбережжя чудових пляжів та рибальських містечок, а в глибині є природні зони, де можна знайти важливі історичні міста. Вирушаючи вздовж узбережжя від Франції до Віскаї, ви матимете можливість відвідати історичний центр Хондаррібія, оголошений історико-художнім пам'ятником, та зупинитися в його Парадорі де Турісмо, Деба та Мутріку.

Річки та долини ведуть вас углиб країни. Слідуючи курсу Орії, історичні міста Толоса, Ордіція та Лазкао зберігають важливі спадщини пам'яток. У долині Урола є старе місто та спа-центр Цестона, середньовічні вулиці Азпеїтії та заповідник Сан-Ігнасіо-де-Лойола, місце в стилі бароко, яке є центром релігійного життя басків. Уздовж долини Деба розкинулися Бергара, одне з найрозумніших міст Гіпускоа, і милі будинки Ельгети.

На додаток до цього багатства пам'яток, ця баська провінція має природну спадщину, яка ідеально підходить для занять багатьма видами спорту з низьким рівнем впливу на навколишнє середовище. Природні парки Айцкоррі, Аралар, Айако-Гаррія та Пагоета також демонструють нам якість їх екосистем.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти