Місто Равенна<br>Італія
Равенна

Місто захоплюючих візантійських пропозицій, відправна точка маршруту вздовж узбережжя Адріатичного моря через піщані дюни та густий сосновий ліс. Розташована в Емілія Романья, провінція Равенна простягається від району в глибині країни аж до узбережжя Адріатичного моря.

Це строката земля від внутрішніх гірських районів через рівнини до Адріатичного моря. Річка Ріно та долина Комаккіо на півночі позначають кордон із провінцією Феррара, тоді як на півдні - з провінціями Форлі-Чезена та Флоренція. Узбережжя Равенни на сході невисоке і досить прямолінійне, уздовж нього розкинулись чудові соснові ліси, такі як, наприклад, Сан-Вітале на північ від Равенни та узбережжя Клас і Червія на півдні.

Рівнини з Луго, Баньякавалло, Масса-Ломбарда з їх історією та історичними центрами тягнуться на захід. Кольори зерна, садів та кормів на цих землях роблять рівнини контрастом сильних відчуттів. Територія наповнена різними природними середовищами, такими як долини та вологі райони - один з найважливіших заповідників в Італії.

Регіональний парк дельти По Емілія Романья охоплює всі ці райони і вважається одним із найбагатших на біорізноманіття з пишним рослинним світом та численними видами фауни.

Що подивитись?

Місто Равенна протягом кількох століть було центром світу, спочатку як столиця Західної Римської імперії, разом із Феодосієм, царем готів, а потім як центр Візантійської імперії, що суттєво змінило архітектурну форму міста, збагачуючи його пам'ятниками та мозаїками.

Равенна вважається одним з найцікавіших міст Емілія Романья з вражаючим комплексом ранньохристиянських та візантійських пам’яток. Пьяцца дель Пополо є центром історичного центру міста. На ній знаходиться Палаццо дель Говерно, нині префектура, що займає дві третини площі. З ним стикається Палаццо дель Мунісіо, який має дві венеціанські гранітні колони. У Равенні також є одна з найкрасивіших споруд раннього християнського періоду - Базиліка Сан-Вітале. Його інтер’єр викладений мармуровими та мозаїчними прикрасами, такими як, наприклад, чудова золота та яскраво-зелена візантійська мозаїка апсиди.

Поруч стоїть ще один шедевр - Мавзолей Галла Пласіда, з дуже простим зовнішнім виглядом на відміну від багатства та гармонії внутрішніх мозаїк у яскравому павино-блакитному, зеленому моху, золоті та помаранчевому кольорі. Крім того, в Монастирському комплексі Сан-Вітале Національний музей доповнює культурно-мистецьку спадщину Равенни римськими руїнами, фресками 14 століття, колекціями тканин та слоновою кісткою. Аріанський баптистерій є невід’ємною частиною ранньохристиянської Равенни з її восьмикутною формою та чудовою мозаїкою в куполі. Повертаючись до площі Пьяцца дель Пополо, не надто далеко, знаходиться могила Данте, маленький храм в неокласичному стилі, який зберігає останки італійського поета, який помер у Равенні в 1321 році.

Дуже важливою є також Базиліка ді-Сант’Аполлінаре Нуово з красивою циліндричною дзвіницею з правого боку та інтер’єром, оздобленим мозаїками великої яскравості, деякі в класичному стилі, інші у візантійському стилі. Не пропустіть також Неонійський баптистерій, який вважається однією з найдавніших та найкраще збережених пам’яток Равенни разом із чудовими мозаїками, і Мавзолей Теодеріка, що знаходиться поза історичним центром, єдиною пам’яткою Равенни без мозаїки. Вони були атестовані як Всесвітня спадщина ЮНЕСКО.

Цікавий маршрут з міста проведе нас до базиліки Сант’Аполлінаре в Класі, з циліндричною дзвіницею та елегантними колонами, увінчаними візантійськими столицями та мозаїками.Недалеко від Сант-Аполлінаре в Класі простягаються соснові ліси Класса, до яких належать також соснові ліси Сан-Вітале та Червія, невід'ємні частини регіонального парку дельти річки По. Все ще на узбережжі, Червія є одним із найцінніших курортів, який, крім свого туристичного покликання, багатий на шоу та події.

На північ на узбережжі можна дістатися до Мілана Маріттіма, одного з найпопулярніших морських курортів узбережжя Романьї, з великою кількістю клубів та ресторанів. На сході знаходиться морський район, де колись мешкала письменниця Грація Деледда; місто встановило пам'ятник на її честь. Після Маріни ді Равенни, піднімаючись уздовж Адріатичного моря у напрямку до Венеції, ви зустрінете характерний центр рибальських човнів Порто Гарібальді, чудове місце відпочинку.

Місто Фаенца славиться на весь світ старовинними традиціями майоліки та традиційними керамічними виробами. У 1908 році Міжнародний музей кераміки був присвячений цьому мистецтву, а потім перебудований як наслідок останньої світової війни.У містечку Русі знаходиться археологічний район римської вілли епохи Августа. У сусідньому Луго ми маємо Павалйоне, згадуючи минулі епохи, коли цей величезний чотиригранний портик утримував ринок шовкових коконів.

Що робити?

Настільки різноманітна земля дозволяє нам вибирати серед різних тематичних маршрутів, видів спорту та розваг. Для тих, хто любить природу та екскурсії, ніщо не може бути більш захоплюючим, ніж зупинка в Оазисі Пунте-Альбе, в тихих затоплених лісах, притулку для рідкісних видів птахів і типових болотних рослин. Після цього може відбутися відвідування Музею природничих наук Равенни, Сант’Альберто та історичного Палаццоне, в якому експонується орнітологічна колекція.

Знамениті соснові ліси Сан-Вітале і Клас, з їх особливістю пам'яток природи, були включені до заповідних територій парку Дельта По. Ця територія, що представляє великий природничий інтерес, сповнена великою кількістю видів дикої природи, і вона вважається найважливішою та однією з найкращих в Європі для спостереження за птахами.

Ті, хто любить підводне плавання, можуть відвідати морське дно перед Порто-Корсіні, в якому в 1965 році затонула платформу Пагуро. Завдяки винятковому багатству життя в цій місцевості вона стала захоплюючим місцем для дайвінгу.На узбережжі також є багато можливостей для тих, хто обирає відпочинок, сповнений спортивних заходів, з баскетбольними майданчиками та пляжним волейболом, вітрильними клубами зі школами вітрильного спорту та водних лиж, тенісними кортами та конями для верхової їзди. Гольф також є великим захопленням в усьому регіоні Емілія-Романья, тоді як ті, хто любить так проводити час, можуть знайти власні оазиси в Червії та Ріоло-Терме.

Термальні центри - ще одна можливість для відвідувачів курортів Брісігелла, Червія, Пунта-Марина та Ріоло-Баньї. Події Мозаїко ді Нотте - одна з подій, яка відкриває мистецькі місця для публіки навіть вночі, пропонуючи побачити чудові мозаїки різних кольорів із штучним освітленням.

Події

Серед типових подій важливо пам’ятати Весняний фестиваль, який проходить у Равенні, де в суботу ввечері на параді беруть маску із зображенням старої жінки, а потім після процесії спалюють як добру прикмету для нового сезону. У неділю фестиваль продовжується парадом поплавців та масок. У Фаенці відбувається Паліо Нібалло, в якому сарацинську маріонетку повинні вразити представники п'яти історичних районів міста, щоб отримати приз.

Кухня

Рецепти Равенни включають гастрономічну традицію Романьї з піадіною та домашніми макаронами, таку любиму жителями Романьї.

Багато типових рецептів насправді засновані на тортеллі - тортеллоні, фаршированих сиром Рікотта та зеленню, та капелетті, фаршированих сиром або м’ясом. Неможливо забути тальятеллю, паппарделле, тортеллаччі та тардуру, макарони з яйцем та петрушкою, які подавати у відварі.

Рибні традиції яскраві вздовж узбережжя Адріатичного моря з brodetto alla marinara, де використовуються різні види риби та смачні рибні котлети, виготовлені з риб’ячої м’якоті, скампі і морепродуктів.

Також жаби дуже подобаються разом із добре відомим супом, або ви можете вибрати рис із м’ясом дикої качки.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти