Місто Перуджа<br>Італія
Перуджа

У цьому районі відвідувачі матимуть можливість насолодитися атмосферою минулих часів серед середньовічних доріжок, палаців, замків та фортець чарівних сіл і, мабуть, відчують сильний поштовх повернутися колись. Розташована в центрі Італії, провінція Перуджа є найбільшою в Умбрії, що охоплює дві третини всього регіону.

Ландшафт представляє різні аспекти: широка територія рівнин в долинах Умбра та Тибр, обрамлена пагорбами та горами у східній частині.
Решта території вкрита лісом. У цій панорамі мінливих яскравих кольорів багато сіл стоять на вершинах пагорбів, звідки відкривається вид на рівнини внизу. Ці села відрізняються своєю історичною та мистецькою спадщиною. У цій провінції знаходиться найбільше озеро в центральній Італії, озеро Тразімено, яке має три острови Полвезе, Маджоре і Мінор, а також два миси. Ландшафт характеризується розслаблюючою зеленою рослинністю, і все, від сіл з видом на озеро до музеїв, його традицій, що продовжуються, до місцевих продуктів, все нагадує нам про його минуле.

Не тільки мистецтво та природа, а й дотик містики додає щось особливе до кожного маршруту чи шляху у цьому регіоні.
Найважливішим є францисканський Шлях Миру, що зв’язує Ассізі з Губбіо, який іде по шляху, який багато разів проходив святий Франциск після 1206 року, коли він зрікся власності свого батька. Це відносно коротка поїздка, але вона пропонує унікальний шанс відчути природу в молитві та дружбі.
Провінція Перуджа пропонує все це та багато іншого.
Подорож може бути довгою, але ви будете винагороджені її великою красою.

Що подивитись?

Протягом століть в Перуджі панували численні різні народи, свідчення яких можна знайти в багатьох археологічних залишках. Починаючи з етрусків, які, ймовірно, заснували Перуджу в 6 столітті до нашої ери. Залишки римського панування включають мощені дороги, форум, цистерни, римський амфітеатр за межами Порта-Марція, термальні ванни і те, що, як вважається, мавзолей під дзвіницею св. Петра.

Перуджа лежить на пагорбі 1640 футів над рівнем моря, старе місто розкинулось навколо нього і частково оточене етруськими та середньовічними стінами. Є дві міські стіни: зовнішня, що датується Середньовіччям, все ще залишається цілою кілька миль і позначена кількома входами, наприклад, Cassero di Porta Sant'Angelo. Внутрішня, етруська стіна, була побудована з використанням величезних скель.

На жаль, від старого міста збереглося лише кілька залишків; міський центр, що залишився, має переважно середньовічний стиль. Старе місто - насправді типове середньовічне село, одне з найкрасивіших в Італії.
Вхід через Порту Сан-П’єтро - першим пам’ятником для відвідування є базиліка Сан-Доменіко, де розміщено багато статуй та цінних робіт місцевих художників.
У прилеглих монастирях зараз знаходиться Національний музей археології Умбрії, в якому зберігаються археологічні знахідки доби неоліту та бронзи, виявлені в місцевих розкопках.

Оглядова екскурсія також повинна включати площу Маттеотті, відому в античності як Сопрамуро (над стінами), Палаццо-дель-Університет Веккья, побудований у 15 столітті, і Палаццо дель Капітано дель Пополо. Поруч з ним знаходиться одна з найважливіших площ Італії: Пьяцца IV Новембре, яку можна вважати монументальним та соціальним ядром міста, в центрі - фонтан Маджоре, який своїми елегантними лініями та формами є скульптурним шедевром Джованні та Нікола Пізано. Цей архітектонічний комплекс включає Палаццо дей Пріорі, побудований між 13 і 14 століттями, символ цивільної влади того часу. Зараз у ньому розміщена Національна галерея Умбрії та міститься найважливіша колекція картин Умбрії, включаючи низку творів Перуджино.
Нарешті, кафедральний собор Сан-Лоренцо, головний фасад якого знаходиться на площі Данті, тоді як фасад, що виходить на площу IV листопада, має кафедру Сан-Бернардіно, звідки святий проповідував.

Що робити?

Завдяки великій різноманітності її території - багатій на мистецтво, природу та гарну їжу - туристи, які хочуть оглянути провінцію Перуджа, можуть вибрати серед широкого спектру заходів.
Міський похід - це чудова можливість дослідити приховані куточки та маловідомі історичні місця. Прикладом цього є маршрут "Умбрія", де багато міст, включаючи Перуджу та Тоді, можна відвідати через підземні ходи та тунелі, що захоплююче збагачують наші історичні та археологічні знання.

Події

У провінції Перуджа проводяться такі заходи, як Єврохоколад, де шоколад у всіх його різноманітних формах є законним героєм та Umbria Jazz - фестиваль джазової музики, який щороку збирає найважливіших артистів світу джазу. У Сполето фестивальний засіб Монді занурює глядачів у благородне мистецтво музики, танцю, театру та літератури на тлі чудових пейзажів, які може запропонувати місто. Серед фестивалів та популярних традицій, особливо вартих уваги, є: Фестиваль Цері в Губбіо, де дійовими особами є три важкі свічки, що несуться процесією до базиліки Сан-Убальдо; та Cross-Bow Palio, проведений у Губбіо, змагання між арбалетчиками Губбіо та їх тосканськими колегами з Сансеполкро.

Кухня

Кухня в провінції Перуджа є економною і виготовляється з справжніх продуктів, таких як оливкова олія, які часто супроводжуються брускеттою, м’ясом на грилі та овочами.
Чорні трюфелі, типовий продукт регіону, використовуються у багатьох стравах і є головним інгредієнтом великодньої піци, соленого панеттоне (різдвяного пирога) зі смаком пекорино (сиру з овечого молока). Сочевиця з Кастелуччо відома своїми крихітними розмірами і дуже м'якою оболонкою. Салямі та м'ясні нарізки з Норчії - це також інші продукти, які не можна пропустити.

Странгоцці, або макарони Strozzapreti, виготовлені з водою, борошном та важкою роботою та подаються з різними видами соусів, є одними з найапетитніших рецептів, особливо, якщо подавати їх до м’ясних соусів.

Серед типових цінних вин - Sagrantino з Монтефалько, пасіто (коли виноград сушать на соломі), червоне вино, яке ідеально поєднується як з м'ясом, що готується на грилі, так і з солодощами, Torgiano та Colli Perugini.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти