Місто Казерта<br>Італія
Казерта

Ця земля з чарівною атмосферою здатна подарувати відчуття і емоції. Безліч маршрутів проведуть вас через центри міст, познайомлять з історією, мистецтвом і природою, дозволять насолодитися традиційними смаками місцевої кухні, побувати на фольклорних заходах і святах.
Провінція міста Казерта дивує своєю природою, великою кількістю парків, заповідників і захищених територій, де панує світла і спокійна атмосфера. Посеред широкої рівнини в'ється річка Вольтурно, гірський масив Матезе позначає кордон з регіоном Молізе, а згаслий вулкан Роккаморфіна стоїть на кордоні з Лаціо. Фруктові сади, виноградники та оливкові гаї прикрашають пейзаж цієї родючої землі, чию щедрість оцінили ще стародавні римляни, які іменували її Кампанія Фелікс ( "Щаслива Кампанія").
Найчистіші пляжі, захищені зеленими сосновими лісами і омивається блакитними водами Тірренського моря, формують берегову панораму Гаетскої затоки.

Історія тут зустрічається на кожному розі: середньовічні міста, церкви і собори, архітектура давньоримської епохи розповідають про зміну древніх народів. Ця земля вражає фантазією і натхненням свого народу буйством яскравих фарб, танців і пісень, які заповнюють площі маленьких комун щоразу, коли потрібно відсвяткувати будь-яку подію. Якщо пройтися серед людей, ваші почуття загостряться, отримавши цінну спадщину з тисячі смаків, кольорів, запахів, які радують дух і зміцнюють серце.
М'який клімат робить відпочинок приємним в будь-який час року.

Казерта, адміністративний центр провінції, зберігає всі свої художні скарби не тільки в історичному центрі, а й в прекрасній землі, яка його оточує.
45 000 квадратних метрів, 120 гектарів парку, 1 200 кімнат, 34 сходинки, 1 742 вікна, 22 роки роботи: ці цифри можуть бути перебільшенням, але коли ти стоїш навпроти Королівського палацу в Казерте, розумієш правдивість цих вражаючих цифр.
Величність цього пам'ятника вражає з першого погляду. Якщо пройтися по алеї прекрасного парку, яка тягнеться вздовж прямої ділянки, прикрашеного скульптурами, водоймами і водними каскадами, ви прийдете в захват від архітектурних ліній величі. Відчуття посилюються, коли ви входите до палацу, де нескінченна низка творів мистецтва, ліпнини, барельєфів, фресок, скульптур і інкрустованих підлог постають перед очима відвідувача у всій своїй красі.

 

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти