Місто Чеське Будейовице<br>Чехія
Чеське Будейовице

Елегантні таунхауси, зібрані навколо однієї з найбільших площ Європи, ідилічного магазину солі та пивоварні, яка готує оригінальне пиво Будвар - це Чеське Будейовице, столиця Південної Чехії. Це місто зберігало свій історичний характер протягом століть, але також є сучасним регіональним центром. Тож приїжджайте та насолоджуйтесь приємною атмосферою міста за допомогою горнятка відомого на весь світ пива.

Чеське Будейовице було засноване в середині 13 століття як королівське місто. Завдяки своєму стратегічному положенню, що пролягає через древній шлях торгівлі сіллю між Прагою та Лінцем, згодом замінений на першу в Європі кінну залізницю, місто поступово збагачувалось і розбагатіло та перетворилося на важливе поселення. Незважаючи на часті війни та пожежі в середньовіччі, велика кількість історичних пам’яток збереглася, і ними можуть милуватися сучасні відвідувачі.

Квадрат з підручника

У центрі Чеських Будейовиць ви знайдете гордість і радість міста - квадратну площу, названу на честь короля Пржемисла Отакара II. Один із найбільших квадратів у Європі, він має розмір рівно гектар і став невід’ємною частиною кожного чеського підручника з математики. Площа обрамлена вишуканими аркадними будинками в стилі бароко, а велика будівля ратуші, одна з найпривабливіших у країні, також прикрашає своєю бруківкою. Зробіть перерву біля фонтану Самсона посередині, який має чудові скульптурні прикраси. На прогулянці центром міста обов’язково відвідайте собор Святого Миколая та знаменитий міський магазин солі.

Слідкуйте за скелетом!

Якщо ви в хорошій формі, обов’язково підніміться на вершину Чорної вежі. Цей символ міста був побудований, щоб показати, наскільки багатими стали Чеські Будейовиці, і він просякнутий міфами та легендами. Одне з них стосується того, як скелет сидів на дзвіниці Бумеріна, дзвонячи в нього, щоб відмітити смерть, оскільки сторож башти лінувався підніматись на вежу, коли він мав це зробити. Сьогодні кажуть, що скелет можуть бачити лише діти.

Справжній Будвар - тільки з Будейовиць

Невід’ємною частиною міста є пивоварня "Budějovický Budvar", де протягом семи століть пиво виробляється за оригінальним рецептом. Не пропустіть центр відвідувачів пивоварні, де ви можете дізнатись все про бурштиновий нектар Південної Чехії. Торгова марка "Budvar" відома по всьому світу, але ця назва викликала чимало головних болів. Німецька назва міста - Будвейс, що є частиною назви американського пива, яке взагалі не має нічого спільного зі знаменитою пивоварнею Чеські Будейовице. Незважаючи на те, що судові розгляди затягнуться ще на багато років, справжній Будейовице Будвар все одно буде смакувати, коли все буде зроблено. Ви можете скуштувати розливний будварський бург у легендарному "Masné krámy", заснованому королем Карлом IV.

Ви можете насолодитися мультимедійною виставкою "Історія пива Budweiser" та відкрити таємниці всесвітньо відомого бугеру Budweiser Budvar під час екскурсії пивоварнею. Кульмінація туру запрошує вас скуштувати пиво безпосередньо у світлій коморі. Ви також можете спробувати пиво безпосередньо з резервуарів у "Masné kramy", найвідомішій пивній у Чеських Будейовицях.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти