Місто Оломоуць<br>Чехія
Оломоуць

Оломоуц завжди був одним з найважливіших міст Королівства Богемія. Завдяки своєму вигідному становищу, древньому університету, духовним та культурним традиціям, він протягом багатьох століть був природним центром Моравії. Історичне серце Оломоуця, в якому переважає колона Святої Трійці, яка входить до списку ЮНЕСКО, є другою за значимістю зоною пам'ятки в Чехії після Праги. Вам також слід спробувати місцеву фірму - знамениті оломоуцькі тварці, сири, легендарні своїм особливим смаком та ароматом.

Скарби минулого

Найважливішим пам'ятником в Оломоуці є колона Святої Трійці, що стоїть на центральній площі. Він представляє найбільшу групу статуй бароко в одній структурі в Центральній Європі. Ви можете отримати панорамний вид на колону з сусідньої вежі Ратуші. Ви також можете насолодитися його чудовою красою, сидячи в одному з кафе. Окрім багатьох історичних будівель, ще одним цікавим моментом про Оломоуць є астрономічний годинник, розроблений у дусі соцреалізму. Тут ви також можете відкрити для себе багатство історії під час екскурсії фортецею Оломоуц, яка була побудована для запобігання атакам розлюченої прусської армії завдяки своїм масивним валам та великим казармам.

У пошуках містики та багатства в тисячолітній історії

Міфічні князі та історично задокументовані королі найдавнішої з богемських правлячих сімей Пржемишлів - саме в Оломоуці закінчилася ера їх знаменитого правління, коли Вацлава III було вбито тут у 1306 році, і сім'я таким чином вимерла. Виконайте шлях до домінуючої риси, складеної трьома високими вежами собору Святого Вацлава, що піднімаються над горизонтом міста Оломоуц, а потім продовжуйте рух до території замку Оломоуц або відкрийте прикрашений палац архієпископа, вражаюче місце архієпископства Оломоуц. І куди можна звернутися, щоб знайти важливу церковну історію? Дозвольте собі бути засліпленими красою скарбів, що зберігаються в Архієпархійному музеї, заснованому за спонуканням Івана Павла ІІ, або вирушаючи до миру та споглядання на монументальному місці паломництва, що становить домінуючу рису Оломоуць, Святи Копечек. Познайомтесь із духовною рівновагою та матеріальним багатством віч-на-віч в тисячолітній історії.

Куди ще вирушити?

Відпочинок від демонстрації будівель в Оломоуці забезпечує мальовнича сільська місцевість гір Єсеніки. Цей мальовничий гірський масив є ідеальним місцем для активного відпочинку. Ще однією історичною перлиною, яку можна знайти в Моравії, є місто Кромержиж, яке завдяки своїм замку та садам потрапило до списку ЮНЕСКО.

 

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти