Місто Пелопоннес<br>Греція
Пелопоннес

Втечіть на Пелопоннес, де Міф зустрічається з історією. Пам'ятники кожного періоду насиченої подіями історії, великі археологічні пам'ятки; антична Олімпія, Епідавр, Мікени та Тірін, храм Аполлона Епікурія, візантійські церкви та монастирі.

Насолоджуйтесь екскурсіями та спортом; досліджуйте унікальні села та привабливі замки серед приголомшливої природної краси, гір та лісів, річок та печер. Не кажучи вже про те, що Пелопоннес оточений грецьким морем, з чудовими пляжами, піщаними та рівними узбережжями на західній частині - скелястими та мереживними на самій східній стороні. Не випадково екскурсія по Пелопоннесу дуже популярна серед мандрівників.

Нафпліон

Одне з найкрасивіших міст в районі Арголіди (на сході Пелопоннесу), а також одне з найромантичніших міст по всій Греції, Нафпліон був першою столицею новонародженої грецької держави між 1823 і 1834 роками.

Згідно з міфологією, місто було засноване Нафпліосом, сином бога Посейдона та дочкою Даная (Данаїди) Анімоне. Історія міста сягає доісторичної ери, коли солдати звідси брали участь в аргонавтичній експедиції та Троянській війні. Місто занепало в римські часи і знову процвітало у візантійські часи. Франкські, венеціанські та турецькі завойовники залишили свій слід у місті та протягом століть сильно впливали на його культуру, архітектуру та традиції. Стародавні стіни, середньовічні замки, пам'ятники та статуї, османські фонтани та венеціанські або неокласичні споруди заворожують відвідувача своєю унікальною архітектурою та красою.

Дімітсана

Серед крутих схилів гори Майнало на Пелопоннесі гніздиться гірське село Дімітсана. Отримайте глибше розуміння історії Греції, відвідавши місця, де насправді розпочалася Грецька революція 1821 року проти османської окупації; місце, що є синонімом легендарних героїв, запеклих битв та славних досягнень. Сьогодні, завдяки близькості до Афін та вражаючої краси, Дімітсана є одним із найпопулярніших цілорічних напрямків у Греції, поряд із сусідніми Стемницею та Вітіною, в самому серці Аркадії.

Монемвазія

Монемвасія, заснована візантійцями в шостому столітті, є захоплюючим середньовічним містом-вежею, розташованим на південно-східному узбережжі Пелопоннесу.  Скористайтеся можливістю дослідити це містичне кам’яне поселення, що розташоване на краю великої скелі біля моря, та зануритись у неповторну середньовічну атмосферу! Після входу в замок починається ваша подорож у часі.

Загляньте в історію фортеці - так званого «Гібралтару Сходу» -, яка в минулому була окупована візантійцями, хрестоносцями, венеціанцями та турками.

Елафонісос

Елафонісос, що знаходиться всього в 300 м. від Поунти на березі Пелопоннеса, має близько 5000 років історії, оскільки він був заселений з ІІІ і ІІ тис. до н. е., про що свідчать доісторичні знахідки. Під час Пелопоннеської війни це було поле битви між афінянами та спартанцами, оскільки перші укріпили перешийк, що з'єднував на той час острів із Пуунтою. З 1839 по 1850 рік належав британцям, які вважали його частиною Ептаніси. Він з’єднаний з Пунтою або Неаполісом, Лаконія місцевими поромними маршрутами. Він простягається на 9000 кв.м. і має населення 750 жителів.

Епідавр

Епідавр: для багатьох людей це слово нагадує міський античний театр (близько 340-330 рр. до н. е.), відомий пам'ятник, внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, як частина святилища Асклепія, бога медицини для давніх греків. Драматичні вистави, поставлені в цьому театрі, спостерігали пацієнти бога під час перебування в оздоровчому центрі.

Олімпія

На заході Пелопоннесу, у так званій "долині богів", Стародавня Олімпія стала найвідомішим священним місцем Стародавньої Греції та батьківщиною Олімпійських ігор, найважливіших спортивних подій у всій античності: починаючи з 776 р. до н. е. всі греки - у всьому тоді відомому світі - будуть об’єднуватися кожні чотири роки, а всі бойові дії будуть припинені, щоб кожен міг брати участь у цих іграх у справжньому спортивному дусі. Олімпія зараз, як і раніше, була відомим напрямком, потужною пам'яткою, відомою у всьому світі.

Калаврита

Місто Калаврита вітає вас як одне з найспекотніших зимових напрямків на Пелопоннесі. Це прекрасне місто лежить біля підніжжя гори Челмос, і це обов'язкове місце для відвідування в холодні місяці року завдяки своєму гірськолижному центру.

У цій омріяній обстановці ви побачите кам’яні будинки, невеликі сквери, чарівні алеї, мальовничі кафе та таверни поруч із тінистими платанами: це місце ідеальне для тих, хто прагне поєднати свою любов до природи з їх романтичним настроєм.

Леонідіо

У провінції Кіноурія і всього за 3 години їзди на машині від Афін є містечко Леонідіо, побудоване між морем і підніжжям гори Парнон. Місце, повністю спустошене Ібрагімом Пашею з Єгипту в 1826 році, хвалиться франками - стильові кам'яні особняки та сади герані, жимолості та лимонних дерев, що видають запах ностальгії.

Мефана

Півострів Метана з двома крутими вулканічними схилами насправді є вулканом, що вийшов з моря! Вітаємо можливість вивчити приголомшливий вулканічний ландшафт з густою рослинністю, прибережні села та різноманітну флору та фауну. Створення санаторно-курортного комплексу в 1870 році зробило його популярним курортним містом, яке залучало переважно людей похилого віку з багатьох європейських країн.

Немея

Немея є одним з популярних напрямків на Пелопоннесі, значному виноробному регіоні, який також представляє великий археологічний інтерес. Поруч з Корінтосом та Лутракі Немея оточена родючими рівнинами, які протягом багатьох століть сприяли добробуту району своїми врожаями. Тут ви знайдете найбільший єдиний виноградник у Греції, де виробляють відомі у всьому світі вина - Агіоргітіко.

Стемниця

Традиційне поселення Стемниця побудовано ущелиною річки Луссіос та в ялиновому лісі Майнало. Окрім природної краси та захоплюючої історії, район відомий своїми срібниками та ювелірами, які виготовляють кільця, хрести, брошки, посуд для побуту, срібні ікони та свічники для церков.

Витина

Витина - це відоме село гірської Аркадії, яке є ідеальною базою для зимових екскурсій по цьому району. Це гостинне село оздоровить ваше тіло і душу; він буквально вкритий деревами, має традиційний архітектурний характер і наділений рідкісним кліматом.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти