Місто Дельфи<br>Греція
Дельфи

Стародавні греки вірили, що Дельфи - це Пуп Землі, місце, яке розглядається як духовна центральна точка для всіх греків; вона включала багато святилищ і найпрестижніший оракул у всій Стародавній Греції. Тут Піфія, верховна жриця, вимовляла божественну пораду бога Аполлона смертним, які подорожували з усього світу, щоб шукати пророцтва. Окрім греків, Оракул відвідали також іноземні лідери та сановники, які прагнули дізнатися волю Аполлона у важливих державних справах.

За декілька кроків від археологічних розкопок ви можете відвідати сучасне місто Дельфи, що лежить біля підніжжя гори Парнас, поблизу міста Арахова. Виберіть район для зимових канікул, оскільки він знаходиться недалеко від гірськолижного центру Парнас, або відвідайте його в будь-який інший час року та досліджуйте красу природи та прилеглих пляжів. Він розташований на зручній відстані від гори, лісу, археологічних розкопок, що славляться у всьому світі, та деяких прекрасних пляжів.

Це давньогрецьке священне місце входить до списку Світової спадщини ЮНЕСКО,
місце з давньою історією та красивим природним оточенням,
що приваблює сотні тисяч відвідувачів щороку. Це пункт
призначення, який ви повинні вказати під час наступної поїздки до Греції.

Якщо ви любите піші прогулянки, вам неодмінно сподобаються доріжки, які чітко позначені; Європейська далека дорога E4 перетинає ці ділянки. Ви знайдете досвідчених путівників, які покажуть вам шлях навколо відомих та менш відомих місць, які абсолютно варто відкрити: печери, пам'ятники, притулки та ідилічні місця для ідеального пікніка на природі. Ви можете спробувати гірський або дорожній велосипед і піднятись вище, щоб отримати дивовижний вид з висоти пташиного польоту на цю місцевість. Національний заповідник Парнас - лише 15 хв. з Дельфів на машині.

Не забудьте також відвідати музеї в Дельфах: Археологічний музей, безпосередньо біля археологічних розкопок; музей дельфійських фестивалів; та Європейський культурний центр Дельфів, де ви можете відвідати виставки живопису та скульптури. Є також чимало візантійських церков та мальовничих заміських каплиць, розкиданих по цій місцевості, які вам, можливо, захочеться дослідити.

Поїдьте в подорож до сусіднього села Кріссос і прогуляйтеся по вулицях з прекрасними неокласичними будинками 19 ст. Продовжуйте рухатись на південь до приморських сіл, таких як Кірра, місце з історією, яка відповідає історії Дельфів: у давнину паломники, які висаджувались у його жвавій гавані, йшли шляхом, що починався тут, щоб дістатися до Оракула. Поруч з Кіррою дотримуйтесь берегової лінії та відвідайте місто Ітея, а трохи південніше мальовниче місто Галаксіді, відоме своєю військово-морською історією.

Ви знайдете безліч пляжів, більшість з яких піщані, а також кафетерії, бари та традиційні таверни, де подають свіжу рибу та морепродукти.
Ви повинні спробувати місцеву оливкову олію першокласної якості та дуже смачні оливки Амфіса, які походять з великих оливкових гаїв, найбільших у цілій Центральній Греції. Якщо ви хочете вибрати щось на згадку про свій візит до Дельфів, ви знайдете копії прекрасних старовинних ювелірних виробів, традиційної кераміки та інших місцевих виробів, які тут можна придбати.

 

 

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти