Місто Валенсія<br>Іспанія
Валенсія

Місце, повне контрастів, чекає на відвідувача. Це чарівне старе місто з футуристичними будівлями. Це Валенсія, одне з найприємніших міст Іспанії, де можна провести кілька днів. Крім культурного розквіту міста, прогулянка - це завжди гарна ідея або купання на середземноморських пляжах. Звичайно, ви повинні спробувати зіркове блюдо, паелью (істинна!) та інші смаколики, такі як молюски або молоко з тигрових горіхів.

Будь-який час - сприятливий час для відвідування Валенсії, хоча є один день, який є навіть особливішим за інші, це 19 березня, коли вони святкують знаменитий Фальяс, спалюючи гігантські «картонні скульптури». Середземноморське світло, м’який клімат та чарівний вогонь формують це місто, в якому ви захочете залишитися.

Культурний візит: між класикою та авангардом

Валенсія ідеально підходить для пішої прогулянки. Однією з найбільш захоплюючих визначних пам'яток є Пласа-де-ла-Рейна з собором та вежею Мігелете, де вам слід піднятися на 207 сходинок, щоб побачити чудові краєвиди. У центрі міста ви також можете знайти Шовкову біржу - одну з найкрасивіших будівель Валенсії, об’єкт всесвітньої спадщини, з її ідилічним внутрішнім двориком «Патіо де лос Наранхос», повним апельсинових дерев, та Модерністський центральний ринок - найбільший в Європі ринок свіжих продуктів. За кілька метрів знаходиться Національний музей кераміки з вражаючим фасадом або вежі Кварт та Серрано. А також такі музеї, як IVAM чи багато дивовижних місць, повних вуличного мистецтва.

Трохи далі від центру ви можете побачити більш сучасну сторону Валенсії: місто мистецтв і наук. Розроблене Сантьяго Калатравою та Феліком Канделою, воно бореться, щоб стати визначною пам'яткою з такими будівлями, як Океанографік, найбільший в Європі акваріум. Оригінальні форми роблять його ідеальним фоном для фотозйомки.

Паелья біля моря

Немає кращого плану, ніж відвідання одного з великих пляжів та проведення паельї біля моря. Валенсія пропонує більше 300 днів сонця на рік. Пляж Мальвароса - один із найвідоміших варіантів. Опинившись там, дрібний золотистий пісок і блакитна вода нагадують вам про знамениті картини, на яких Соролла зображала місто. Як ви можете протистояти зануренню в море?

Ті, хто шукає «дикі» пейзажі, можуть відвідати Ель-Салер або Ель-Пальмар і спробувати його знамениту паелью. Ви можете закінчити день заходом сонця в Альбуфері, судноплавному озері поруч із морем, відомому як «дзеркало сонця», де можна побачити найкращі заходи сонця на Середземному морі.

Пляж - це не єдиний план міста на відкритому повітрі, ви також можете прогулятися величезним міським садом Турія або відвідати з сімєю зоопарк Біопарк.

Коли настає вечір, немає нічого кращого, ніж посидіти на терасі чи в інноваційному ресторані чи ресторані Мішлен-зірки та скуштувати шумну атмосферу нічного життя Ель-Кармен або нові модні зони для гурманів, таких як Рузафа.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти