Місто Авранш <br>Франція
Авранш

Авранш має інтригуючу історію і є домом для надзвичайного Мон-Сен-Мішель, який є подібним до Діснея, повний вигадливих церков та установ. Також є чудовий сад і музей із середньовічними французькими рукописами. Дослідіть чарівну комуну пішки, щоб краще зрозуміти її місце в історії та побачити її мальовничі визначні пам'ятки.

Вдалині видно острів Мон Сен-Мішель, що нависає над містом. Проїдьте до виняткового острова, трохи на захід від Авранша. Зробіть фотографії драматичних споруд на вершині острова, що стоїть у гирлі річки Куеснон у Ла-Манші. Дізнайтеся про його стратегічну історію як захисної бази для Нормандії, а згодом і як в'язниці. Підніміться на вершину гори, щоб побачити її релігійні споруди. Ви можете вийти на острів під час відливу.

Відвідайте Музей рукописів Мон Сен-Мішель, який знаходиться в центрі Авранша. Фантастична колекція висвітлена та збережена, з поясненнями, які ставлять кожен експонат у контекст.

Прогуляйтеся по приємних вуличках Авранша, щоб побачити невеличкі магазини та кафе. Посидьте в ресторані, щоб спробувати місцеві делікатеси з морепродуктів, такі як устриці, гребінці та омари. Регіон славиться своїми стравами з качки та птиці та вершковими стравами.

Погляньте навколо Собору Паризької Богоматері XIX століття та помилуйтеся його готичним дизайном відродження. Він замінив попередній собор, який був зруйнований. Зайдійть всередину церкви Сен-Жерве, щоб побачити череп Сен-Обер, засновника Мон-Сен-Мішель (у 8 столітті).

Місто знаходиться в частині Манша в регіоні Нормандія на північному заході Франції. Подорож автомобілем на відстань 335 кілометрів на захід від Парижа повинна тривати від 3 до 4 годин. У столиці знаходиться найближчий великий аеропорт. Популярні неподалік напрямки включають Сен-Мало, Ренн та Сен-Бріє.

Авранш - ідеальне місто, де можна спробувати деякі знамениті устриці Нормандії з видом на історичну острівну гору.

 

 

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти