Місто Сен-Мало<br>Франція
Сен-Мало

Стародавній порт Сен-Мало є однією з коштовностей французького регіону Бретань. Це таке неймовірно гарний місто, де романтика, історія та пляжі поєднуються, створюючи нероздільне поєднання.

Форт Націонал: охорона міста

Форт Націонал, військовий форт на скелі Л'етлет біля Сен-Мало, був спроектований архітектором Себастьеном Ле Престре де Вобан в 1689 році для захисту порту міста. Під час Другої світової війни німецькі бомби зруйнували частину оплоту, хоча згодом він був відновлений. Гранітний форт можна відвідати пішки лише під час відливу. Але не бійтеся: в міжсезоння туристи можуть все ще насолоджуватися вражаючими видами на Сен-Мало та навколишні острови.

Порт Сен-Вінсент: Ворота до Сен-Мало

Побудований у 1708 році, Порт Сен-Вінсент з’єднується з піщаним пляжем Ле Сійон. Головний портал до цитаделі, відвідувачі знайдуть Площу Шатобріан при вході, де розміщено багато готелів та ресторанів поблизу порту. Але самі ворота - це те, що може здивувати, прикрашені оратовими нарізками, які дають змогу зазирнути у минуле міста. На парадних воротах є два герби, включаючи герб міста та герб герцогства Бретань.

Grande Plage du Sillon: піщана багатство

На найбільшому піщаному пляжі Сен-Мало, Grande Plage du Sillon є три окремі пляжі, Grande, Hoguette і Rochebonne. Одна з найпопулярніших туристичних визначних пам'яток міста, пляж, який простягається від Інтрамуросу до Параме, вистелений дамбою, побудованою в 1883 році. Доріжка межує з величезними віллами 19 століття. Дуболоми, розроблені Понтом та Шосі Робіно з Сен-Сервана, захищають дамбу від хвиль. Пляж приваблює любителів плавання, яхтингу та віндсерфінгу.

Гранд-Акваріум де Сен-Мало: Підводне дослідження

Гранд-Акваріум де Сен-Мало, другий за відвідуваністю у Бретані, був заснований в 1996 році і ним керує Compagnie des Alpes, яка володіє багатьма парками по всій Франції та Європі. В акваріумі розміщено 11 000 морських тварин з 600 різних видів, в акваріумі є різноманітні підводні кімнати, де видно холодні та помірні моря, мангрові зарості, тропічні води, затонулий корабль запхоплений акулами та сенсорний басейн з місцевими видами, такими як морські зірки, кажани, скати і павуки. Відвідувачі також знайдуть кільце акул з чотирма видами акул та басейн з чотирма морськими черепахами, а також Nautibus, невеликий підводний човен, який досліджує підводне середовище існування понад 5000 риб.

Grand Bé: Священна земля

Гранд Бе, припливний острів недалеко від міста, розташований біля гирла річки Ранс, недалеко від стін Сен-Мало. До острова можна піднятися під час відливу пішки від пляжу Бон-Секур. У Гранд Бе зберігаються залишки старовинної фортеці, побудованої в 1555 р., а також могильник Франсуа-Рене де Шатобріана, місцевого письменника, який був похований на острові 18 липня 1848 р. У 1360 р. була побудована каплиця на честь Богоматір з Лавра.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти