Місто Бордо<br>Франція
Бордо

Коли ви думаєте про Бордо, насамперед - це вино, яке спадає на думку. І не дивно, місто має 60 найменувань та 7000 виноробів, це столиця регіону, де проживають одні з найстаріших виноградників та найкращих вин у світі. Коли ви відвідуєте Бордо, мова йде не лише про вино - вода теж важлива. Прогулянка вздовж берегів річки Гаронни та лиману Жиронди відкриває культуру, природу, винний туризм та чарівні замки. Поїдьте на південь, щоб відчути славне узбережжя, насолодитися свіжими устрицями та відчути шовковистий пісок басейну Аркашон. Витратьте час, щоб просто тут бути - і насолоджуйтесь радістю життя.

Бордо, який потрібно обов’язково побачити

Коли ви відвідуєте Бордо, його водяні артерії служать вашим орієнтиром. Розкішні будівлі, що є спадщиною колишнього порту 18 століття, розмістились уздовж берегів Гарони та його набережних, занесених до списку ЮНЕСКО, навколо імпозантної площі Бур і до краю знаменитої водної скульптури Міруар д'О (дзеркало води).

 • Cité du Vin - відкрийте для себе найвеличніші вина
  Берег річки є ідеальним обрамленням для музею вина Сіте дю Він, силует його вражаючої архітектури відзеркалюється у воді, відображаючи надзвичайний дизайн цієї знакової будівлі, яка виглядає як вир вин у келиху, справжній шлюб вода і вино. Музей вина ідеально підходить для вивчення культури вина, його дерев'яне склепіння нагадує трюм корабля, спосіб транспортування вина в минулому. Поруч Musée Mer et Marine (Морський музей), здається, майже плаває у самому серці історичного порту Бордо 19 століття, відомого як район басинів. Цей музей площею 13000 кв. м. присвячений величезній історії морського минулого Бордо, його важливості для долі міста - та його зв'язку з Атлантикою.
 • Подорож річкою до Атлантичного океану
  Щоб дослідити зв’язок Бордо з Атлантикою, подорожуйте по Гароні в тіні давно минулих кораблів. По дорозі зупиніться в лимані Жиронди, найбільшому в Європі з його 635 квадратних кілометрів (245 квадратних миль) дикого ландшафту, де стикаються води Гарони і Дордонь. У Блає відкрийте цитадель, що сидить на скелястому виступі. Розроблене Вобаном, інженером Людовіка XIV, це класифіковане оборонне укріплення ЮНЕСКО тепер пропонує майстерні для ремісників та художників, а також є органічним мікро-виноградником площею 15 акрів.
 • Відкрийте затоку Аркашон - заповідний ландшафт
  Після візиту до міста вирушайте на південь до затоки Аркашон і пориньте в океан. Цей дикий ландшафт піщаних пляжів та невеликих портів для розведення устриць, сформований припливами, є сенсаційним майданчиком для любителів моря та природи. Насолодіться на свіжому повітрі у соснових лісах педаллю або підніміться на Мон-Пілат: піщана дюна на 109 метрів (357 футів), з вершини якої вас не можуть не вражати панорамні види на бірюзові води затоки Аркашон та природний заповідник Пуент-де-л-Арген.
 • Музей сучасного мистецтва CAPC
  Як поєднати місце, занурене в історію, та музей сучасного мистецтва? Запитайте у CAPC, який розміщений на колишньому складі колоніальних товарів, де представлено майже 200 художників та 1300 робіт.
 • Лиман Жиронди та його традиційні хатинки для риболовлі
  Найширший лиман Франції - 75 кілометрів (46 миль в довжину) і 12 (7,5) в ширину, це місце зустрічі Гарони і Дордоні. Оздоблена кількома островами, Жиронда усіяна понад 200 рибальськими хатинками, однофамільні рибальські сітки витягнуті навпроти чарівних дерев'яних хаток.
 • Затока Аркашон
  Басейн Аркашона утворює невелике внутрішнє море, оазис для риболовлі та вирощування устриць. Буржуазний дотик Аркашона чіткий, він може похвалитися вишуканими віллами кінця 19 століття, що виходять на дику верхівку Кап Ферре. Між ними з десяток маленьких містечок чекає відкриття морем через пінас (розкішні човни цього району) або дорогою.

Винний туризм на виноградниках Бордо

Хоча ви оточені водою, ви також знаходитесь у самому серці виноградників. Тут є чим зайнятись - не лише смакувати вином Бордо, але й коньяк AOC, який виробляється неподалік. Але перед тим, як вирушити до коньяку, перейдіть природний кордон, утворений Жирондою, між Блає на правому березі та виноградниками Медок на лівому березі. Від Марга до Сент-Естефа через Пойяк, виноробний район Медок може похвалитися 18 виноградниками, класифікованими великими кру. Вирушивши винним маршрутом Медок, ви також відкриєте для себе найвідоміші та найкрасивіші замки у світі.

Круїзи та добробут у Бордо

Якщо ви хочете відпочити на річці або на виноградниках, є чимало водних зупинок від Бордо до Бле або Пойяка. У лимані Жиронди пропливіть між островом Марга, де виноградники торкаються краю води до острова Патірас, маяк якого виходить на замки Медок. А щоб розслабитися, ви можете спробувати винну терапію. The Sources de Caudalie - це унікальний спа-центр на виноградниках, який поєднує в собі достоїнства гарячих джерел з користю винограду - корисних для вашого здоров’я та добре розслабляючих...

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти