Місто Аркашон<br>Франція
Аркашон

Курортне місто Аркашон - дуже популярне прибережне місце на південному заході Франції. Курорт знаходиться на захід від Бордо на північному кінці найдовшого, найпіщанішого узбережжя Європи, простягаючись на 200 кілометрів на південь до Біарріца. Узбережжя відоме як Кот-д'Аргент ("срібне узбережжя").

Історично популярний як місце призначення для людей з Бордо, куди можна виїхати на вихідних, зараз воно перетворилося на одне з найпопулярніших і найпривабливіших приморських напрямків у Франції.

Основні визначні пам'ятки Аркашона включають кілька кілометрів прекрасно доглянутих піщаних пляжів, центр міста з його ринками та яскравою атмосферою, а також "зимове місто" ("вілла д'Хівер") з великою кількістю великих вілл, побудованих у 1860-х рр., а найповніше «belle epoque» місто ви знайдете де завгодно у Франції.

Пляж у центрі Аркашона не піддається всій потужності Атлантичних хвиль, знаходячись на краю великого входу, Bassin d'Arcachon, а не з прямим виходом на море. Це робить пляжі особливо хорошими для дітей.

Місто розділено на п'ять частин:

  • літнє містечко (Ville d'été), уздовж північного узбережжя та найбільш розвиненої частини Аркашона, поруч із пляжем та з безліччю ресторанів, барів та магазинів
  • осіннє місто (Ville d'Automne), на схід та навколо пристані для яхт і порту міста, включаючи Егільйон
  • зимове місто (Віль-д'Івер), на південь від літнього міста та регіону, де можна побачити сотні вражаючих вілл кінця 19 століття
  • весняне місто (Віль-де-Принтемпс), західна частина Аркашона і найближча до милих пляжів, таких як Перейр, на захід від центру міста
  • окремий курорт Ле Моно, на південний захід від Аркашона

Як відвідувач ви захочете вивчити кожну з цих областей, хоча магазини, ресторани та заходи Літнього міста є головним центром для відвідувачів. У цій частині Аркашона також є велика ринкова площа та критий ринок, який був красиво відреставрований за останні роки.

Звичайно, особливо популярними є ресторани з морепродуктами в Аркашон, і якщо ви шукаєте дешеві, але смачні ласощі, тоді у багатьох ресторанах, особливо вздовж пляжу, пропонують "фритюру з мулів" (мідії та чіпси).

 

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти