Місто Сучава<br>Румунія
Сучава

Будучи столицею Молдови (з 1388 до 1565), Сучава є чудовою відправною точкою для поїздок до багатьох історичних, культурних та природних пам'яток, якими можуть насолодитися мандрівники в регіоні Буковина. Сучава також є воротами для відвідування розмальованих монастирів Буковини.

У місті є кілька визначних пам'яток, зокрема церква Святого Георгія, об'єкт Світової спадщини ЮНЕСКО, етнографічний музей Буковіна з колекцією цінних народних костюмів та експонатами традиційних предметів, а також головний туристичний об'єкт Сучави - залишки Князівського двору.

Серед інших визначних пам'яток Сучави - церква Мірауті XIV століття, монастир Замка та музей села Буковіна, присвячені ремеслам, етнографії, історії та народному мистецтву регіону. В музеї історії Буковини представлені середньовічні обладунки, монети, зброя, інструменти та старовинні документи. Відвідайте ці археологічні та історичні перлини, перш ніж вирушати до намальованих районів монастирів.

Міські визначні пам'ятки

  • Найстаріша церква в Сучаві, церква Мірауті була заснована Петру I Мусатом у 1375 році. До 1522 року вона служила молдавською коронаційною церквою. Саме тут Степан Великий був коронований князем Молдавії в 1457 році після отримання благословення єпископа. Церква була відреставрована між 1898 і 1901 роками, зберігаючи оригінальний дизайн.
  • Побудований Петру Мусатом наприкінці XIV століття, пізніше фортеця Княжий двір була збільшена та зміцнена Александру челом Бун, щоб стримати вторгнення османських турків. Стефан Великий (1457 - 1504) додав рів, висотою 105 футів оборонні стіни та оборонні вежі, що дозволило йому протистояти артилерії Мехмеда II, завойовника Константинополя. Фортеця була остаточно підірвана турками в 1675 році. Сьогодні відвідувачі можуть оглянути залишки вражаючих укріплень та помилуватися прекрасним видом на місто.
  • Одна з найстаріших будівель Сучави, що відрізняється товстими кам’яними стінами та склепінчастими стелями, заїжджий двір довгий час служив улюбленим місцем зустрічі дворян, коли вони поверталися з полювання в густих лісах Сучави; звідси і його назва - Княжа гостинна. Перший поверх датується початком 17 століття, тоді як другий поверх - 19 століття, коли він служив мисливським будиночком у період правління Габсбургів. Сьогодні в Княжій корчмі знаходиться Етнографічний музей Буковини.
  • Побудований Богданом 3-м та його сином, Штефаном IV Молодим, між 1514 і 1552 роками для служіння митрополичою церквою Молдавії, монастир Святого Іоанна Нового сьогодні є місцем архієпископа Сучави та Радауті.
    У церкві Святого Георгія зберігаються мощі святого Іоанна Нового, привезені в Молдавію Александру челом Бун в 1415 році. Реліквії поміщені в срібну скриньку, щедро прикрашену сценами з життя святого. Видатні зовнішні фрески церкви, що ілюструють сцени Старого та Нового Завіту, були завершені в 1534 р. За правління Петру Рареса, славного часу в епоху релігійних фресок.
  • Розташований у західному кінці міста, цей прекрасний архітектурний Монастирський комплекс Замка був заснований вірменами, висланими в Молдавію. Церква датується 17 століттям.
    Згідно з написом, дзвіниця побудована в 1606 році.

Історичні церкви

Побудована Петру Раресом між 1534 і 1535 роками, ця кам'яна Церква св. Думітру має досить вражаючі розміри. Внутрішні фрески XVI - XIX століть нещодавно були відновлені. Церква служить місцем відпочинку Богдана, сина Петру Рареса, та ряду важливих молдавських бояр.

Єврейська Сучава

Одне з найдавніших місць єврейського поселення в регіоні, Сучава вже була домом для створеної громади на початку 16 століття. До Другої світової війни використовувались 18 синагог та невеликі хасидські молитовні, більшість із них були зруйновані в період `` комуністичного ''оновлення міст''. На сьогоднішній день є лише одна синагога, прекрасно збережена, разом із двома єврейськими кладовищами.

Вражаючі могили кінця 19 - початку 20 століть можна побачити на новому єврейському кладовищі (розташоване за адресою вул. Parcului 6). Старе єврейське кладовище (розташоване на вул. Стефана Томса) з його витонченими різьбленими гробницями з традиційними єврейськими символами датується 16 століттям, що робить його одним із найстаріших у Молдавії.

Щедро прикрашена в інтер'єрі символічними зображеннями племен Ізраїлю та видом на Єрусалим, Синагога Гах єдина, що все ще використовується.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти