Місто Ришнов<br>Румунія
Ришнов

Ришнов - невелике містечко в повіті Брашов (Трансільванія), відоме своєю середньовічною цитаделлю. Вважається, що оригінальна фортеця була побудована лицарями Тевтонського ордену до 1225 року, хоча перше задокументоване посилання датується 1335 роком і пов'язане з вторгненням татар. Завдяки своєму стратегічному розташуванню, на перевалі між Валаквією і серцем Трансільванії, Ришнов неодноразово підпадав під облоги, але був завойований лише в 1612 році.

Слабким місцем фортеці була відсутність води, і ворог виявив таємний шлях, яким захисники встигали забезпечувати себе водою, але ця помилка була виправлена будівництвом у 1642 році великої криниці, яку можна побачити і сьогодні. Після цього цитадель протистояла османській облозі в 1690 р., пожежі в 1718 р., землетрусу в 1802 р.. Комуністичний уряд витягнув його з руїн у середині 20 століття, і сьогодні його використання є виключно туристичним.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти