Місто Сіная<br>Румунія
Сіная

Огляньте чудові королівські резиденції, музеї у збережених будинках та пересічені гірські стежки у цьому чарівному містечку, побудованому навколо монастиря.

Досвід миттєвого Синаю, маленького містечка, оточеного чарівними природними пейзажами, що спонукало туристів, лижників, ремісників і навіть румунську роялті жити тут. Цей гірський курорт чарує своєю збереженою історією, чудовими будівлями, старовинними звичаями та можливостями для пригод.

Місто Сіная почалося з будівництва Синайського монастиря в 1695 році. Назва церкви, а згодом і місто, відноситься до гори Сінай, священного біблійного місця. Зробіть екскурсію монастирем, щоб побачити ченців, що малюють, розмірковують та гуляють по садах. Помилуйтеся архітектурою монастиря, що поєднує шпилі візантійської епохи з горизонтальною цегляною кладкою, що характерно для румунських церков.

Огляньте вишуканий замок Пелеш, палац 20-го століття, побудований для короля Кароля I. Помилуйтеся фасадами у стилі ренесансу, перегляньте зброю з 1600 старовинних озброєнь та відзначте увагу до деталей у тематичних кімнатах, присвячених культурам у всьому світі. Поруч сфотографуйте вишуканий фахверк або обрамлення деревини замку Пелісор.

Знову прогуляйтеся історією в Меморіальному будинку Джорджа Енеску, музеї, присвяченому одному з найвідоміших музикантів Румунії. Дослідіть скромні палати будинку, щоб побачити речі та інструменти Джорджа Енеску, композитора XIX століття.

Прогуляйтеся по бульвару Кароля I, головної магістралі міста, щоб знайти вишукані кафе, ресторани та магазини. З настанням вечора вирушайте до казино "Sinaia", щоб насолодитися трапезою світового класу, побачити виставлені роботи місцевих художників або спробувати удачу за ігровими столами.

Найдоступнішим до Сіная є поїзд з Бухареста. Опинившись у Сіная, ви можете оглянути місто пішки, оскільки більшість визначних пам'яток знаходяться в межах пішої досяжності.

Виїжджайте за місто, щоб відкрити гірську місцевість, де можна знайти захоплюючі можливості для піших прогулянок і катання на лижах. Виконайте складний похід на гору Бустені або проїдьтесь на канатній дорозі для легкого транспорту до піку з видом на долину. Взимку місто наповнюэться лижниками та сноубордистами, яких приваблюють добрі снігопади в регіоні. Спустыться гірськолижними схилами долини Бучеджі, яка має 6-кілометрову трасу.

Замок Пелеш

Подорож у розкішний світ мистецтва та історії в замку Пелеш, одній із найбільш приголомшливих королівських резиденцій Румунії. Дослідіть просторі інтер’єри, прикрашені статуями, портретами, озброєннями та тематичними декораціями.

Замок Пелеш був побудований на рубежі 20 століття після того, як король Карол I полюбив драматичну гірську місцевість регіону. Цей палацовий альпійський будинок був переобладнаний під музей і став одним із найпопулярніших туристичних напрямків Карпат.

Помилуйтеся вишуканим зовнішнім виглядом замку, який поєднує елегантні італійські стилі з елементами німецьких будівель епохи Відродження. Цей гармонійний дизайн баштових веж, ґратчастої кам’яної кладки та чудових веранд був задуманий архітекторами Керол Бенеш та Йоханнесом Шульцем.

Всередині, ви знайдете коридори оформлені під впливом бароко, прикрашені важкими дерев'яними балюстрадами та ніжними тканинами. Відкрийте в будівлі 170 номерів, серед яких кілька тем, присвячених культурам у всьому світі. Зайдіть у флорентійські, турецькі чи французькі кімнати, щоб побачити дизайни кожної культури.

У замку зберігається колекція понад 2000 творів мистецтва, що охоплюють чотири століття історії. Милуйтеся статуями, картинами та меблями, що прикрашають кожну кімнату, включаючи кілька портретів короля Кароля I.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти