Місто Тірана<br>Албанія
Тірана

Тирана, серце і столиця Албанії, як і всі інші європейські мегаполіси, має нескінченний рух та енергію. З його клубами, барами, кафе та тавернами Тирану варто відкрити як вдень, так і вночі. Гостинність, що виявляється до туристів, - це те, що ознаменує вашу подорож не тільки Тираною, але й усією країною.

Щодо походження назви міста існують різні думки. Деякі вважають, що це стосується Тирренії (назва етруського походження), тоді як інші вважають, що це стосується слова Теранда (урожай), або Тіркану (замку біля підніжжя гори Дайти).

Пам'ятки Тирани

Ваша власна подорож може розпочатися з відвідування музеїв та ключових місць, таких як Шеші Скендербей, де ви зможете побачити мечеть Етхем-Бей (побудовану між 1798 і 1812 роками) та високу, 35 метрову, Кулла е Сахатіт (Сторожова Вежа), побудована в 1822 році з куполом у стилі Сан-Марко. Далі ви можете відвідати знамениту мозаїку, розкриту на підлозі старого римського будиночка. Його центр налаштовує стіни замку римського імператора Юстиніана (520 р. н. е.). Також варто відвідати монументальну могилу Каплан-паші та Ура е Табакеве (міст, побудований на початку 19 століття, розташований на бульварі Жан Д’Арк). Як столиця, Тирана має найкращі музеї, театри та галереї країни, що представляють національні мистецтва.

Відвідування Національного історичного музею, Археологічного музею, Музею природознавства, приватного музею Мезурая та Національної галереї мистецтв залишить чудові спогади. Ви також можете пройти приємний вечір у Національному театрі або Театрі опери та балету. На вечерю Тирана пропонує як багату традиційну кухню, так і різноманітні закордонні традиції - від італійських до китайських чи навіть індійських. На горі Даджті також є кілька клубів та ресторанів, які можна відвідати та відпочити. До гори можна дістатися на канатній дорозі, з якої відкривається фантастичний вид на місто. У регіоні Тирани ви також можете відвідати замки Петрела та Преза, а також деякі природні визначні пам'ятки, такі як печера Пеллумбас, Шкалла е Тужаніт та багато іншого.

Історія Тирани

Тирана порівняно нова. Місцевий феодал Сулейман Паше Барджіні збудував першу будівлю в 1614 році. Він побудував мечеть, хамам і піч, які на той час були головними установами новонародженого міста, сьогодні на цьому місці встановлений пам'ятник Невідомому Солдату. У 1816 році сім'я Топтані прийшла керувати містом. Найважливіша дата в історії Тирани - 11 лютого 1920 р., Коли конгрес Лушні оголосив Тирану тимчасовою столицею Албанії; остаточний статус буде надано в 1925 році. Після цього акта місто зазнало постійного зростання, яке продовжується і сьогодні і набрало особливого оберту з 1990 року.

Відомі італійські архітектори зробили центр Тирани своїм проектом на початку 20 століття. Головний бульвар в Тирані, Бульварі Дешморет е Комбіт, був побудований в 1930 році, тоді як центральна площа, площа Скандербега, була побудована між 1928 і 1929 роками. У 1968 році, в 500-річчя з дня смерті, національний герой Джердж Кастріот Скандербег мав пам'ятник який бло урочисто відкрито на площі Скандербега. Через двадцять років на площі було додано пам'ятник диктатору Енверу Ходжі. Незабаром 20 лютого 1991 року студенти та люди зняли пам'ятник з площі. У Тирані ви можете відвідати мережу музеїв та галерей, таких як Національний історичний музей, Археологічний музей, Національна художня галерея та багато інших, включаючи численні приватні галереї.

Нічне життя в Тирані

Безсумнівно, Тирана є динамічним центром Албанії, зокрема завдяки її жвавому нічному життю, що складається з театрів, ресторанів та клубів. Існує безліч місць, щоб розважити вас, і більшість з них залишаються відкритими всю ніч. Бари та клуби можна знайти по всьому місту, особливо в районі "Блок", граючи всі види живої музики, включаючи джаз, хаус, фанк, латино та ін. Ви можете відвідати ірландський паб Мерфі або бар в американському стилі, що грає музику хард-року. У Тирані розташовані Оперний театр, Національний театр та багато інших галерей та музеїв, які в останні роки приймали багатьох художників та всесвітньо відомих виконавців. Тирана також пропонує широкий вибір коктейль-барів, де ви можете насолодитися одними з найкращих коктейлів, слухаючи музику найкращих ді-джеїв. Казино Regency в центрі міста запрошує людей випробувати свою азартну удачу.

Готелі
категорія готелю:    Apartments

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти