Місто Орду<br>Туреччина
Орду

Як один з головних виробників лісових культур Туреччини, Орду запрошує вас на мальовничий ландшафт серед приємного морського бризу.
Орду - це зелена пляма, розташована між білосніжними хвилями Чорного моря та крутими схилами гірського хребта, яка чекає на ваші дослідження. У певному сенсі це ворота до східного Причорномор’я.

Повернувшись з вавилонського походу, ті, хто вижив у "Десяти тисячах" Ксенофонта, покинули Анатолію з Орду, коли вони відступали на захід. Сьогодні Орду - прекрасний порт, розташований біля підніжжя лісистого пагорба. Чарівне маленьке портове містечко Уньє - одне з найкрасивіших міст для відпочинку на східному узбережжі Чорного моря і справедливо пишається своїми чудовими пляжами та кемпінгом. Неподалік від Уньє знаходиться прекрасний пляж Чамлик.

Орду - це земля з кисневою атмосферою та різноманітним ландшафтом, що охоплює незаймані плоскогір’я, чисті гірські потоки та ріг достатку кукурудзи, фундука та європейських анчоусів.

У 22 км на схід від Юнь є руїни візантійської церкви Ясона, яка зараз є музеєм, що стоїть на мисі Ясона. Легенда свідчить, що аргонавти висадились тут у пошуках Золотого Руна.

Уздовж мальовничої дороги до Орду, у багатьох рибних ресторанах ви знайдете регіональний делікатес - морський равлик -  найсмачніший у прибережному містечку "Яликьой" району Фатса.

Серед інших місць, які настійно рекомендуються будь-якому відвідувачеві Орду, - це пагорб Бозтепе, Етнографічний музей, Культурний центр Ташбаші, Фонтан обмивання Османа Паші та жвава морська набережна, де ви можете насолодитися чашкою добре завареного чаю під приємним морським бризом. Проста прогулянка старовинними вулицями Орду, викладеними автентичними прикладами громадянської архітектури, наповнило б вас захопленням та задоволенням. З пагорба Бозтепе відкривається панорамний вид на місто з 450 м над рівнем моря, з декількома кафе та ресторанами, що дозволяють насолоджуватися панорамним міським пейзажем вдень і вночі. Також на соснових схилах є численні місця для відпочинку, а безстрашні можуть навіть покататися на параплані. Пташиний вид з пагорба пропонує можливість побачити такі старі околиці Орду, як Азізіє, Селіміє, Зафер-і Міллі, Ташбаші та Сарай з їх старою народною архітектурою.

У особняку Paşaoğlu Konak (нині Етнографічний музей) відвідувачі можуть побачити, що в цій місцевості мешкала багата і впливова родина 19 століття. Особняк має виняткову кладку, з каменів, привезених з Уньє, деревини, що імпортується з Румунії, та глазурованої плитки, що доставляється з Європи.

Культурний центр Ташбаші, розташований в заповідній зоні мікрорайону Ташбаші, був побудований православними місцевими християнами як церква в 1853 році. Він має прямокутний план, встановлений вздовж осі схід-захід із трьома нефами та трьома апсидами, і він був побудований з одягненою кам’яною кладкою на всьому протязі. Будівля була відкрита для громадськості як культурний центр після реконструкції, і сьогодні вона служить місцем для симпозіумів, конференцій, виставок, шоу та театральних вистав. Фонтан для омивання, відомий як Осман Паша Чадирвани, має вражаюче високі колони, що несуть його купол, і був відбудований у 1997 році як сувора копія оригіналу, зведеного в 1842 році. Також варто відвідати церкву XIX століття та гарний пляж Гюзелялі. Плато Чамбаші, звідки відкривається прекрасний вид на гори, лежить в 58 км на південь на висоті 1850 м. Плато Кейфалан на висоті 2000 м - ще одне популярне літнє місце для місцевих жителів.

Орду відзначається виробництвом більшості щорічного врожаю фундука в Туреччині, який є визначальним елементом соціального життя там. Зі жнивами настає час загальних забав на весіллях та інших обрядах та гуляннях. Кожного липня у місті проводиться фестиваль "Золотий фундук", де ви обов'язково повинні скуштувати смачні шоколадні цукерки з горіхами. На початку серпня сади фундука оживають, а молоді та старі, чоловіки та жінки співають балади, що відображають їхнє життя, збираючи урожай фундука.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти