Місто Трабзон<br>Туреччина
Трабзон

Трабзон, історія якого сягає дуже ранніх часів, є центром культурних та природних багатств у східному Причорномор'ї. Розташоване на історичному Шовковому шляху, місто століттями було розплавником релігій, мов та культур. Воно зіграло важливу роль в історії завдяки своїй гавані та життєвому положенню на легендарному Шовковому шляху. Такою була його слава, що Марко Поло відвідав місто в 14 столітті. Трабзон також був натхненням для таких інших всесвітньо відомих мандрівників, як Ксенофонт, Евлія Челебі, Фалмераєр та Фрунзе, які відвідали місто та увіковічнили його в подорожніх книгах та рукописах.

Трабзон - центр культурних та природних багатств у східному Причорномор'ї Туреччини.

Сьогодні місто продовжує залишатися важливим центром торгівлі та культури, рясніючи музеями, монастирями, мечетями, гробницями, караван-сараями, лазнями, критим базаром, міськими стінами та чудовими прикладами громадянської архітектури, ринків та фантастичного пейзажу .

Відновлена візантійська церква Святої Софії 13 століття, нині мечеть Аясоф’я, є перлиною християнських пам’яток Трабзона. Ще однією перлиною є монастир Сумела з видом на долину Альтендере, приблизно за 54 км на південь від Трабзона. Він розташований у національному парку Алтиндере, посеред багатої флори та захоплюючих геоморфологічних утворень у долині Альтендере. Монастир розташований на обличчі скелі 270 м над глибокою ущелиною, і здається, що з дна долини плаває між землею та небом. Оточена руїнами житла ченців, головна каплиця монастиря вкрита блискучими фресками як зсередини, так і зовні. Це виняткове місце не тільки за особливістю його будівництва, але і за своєю пишністю. Що стосується будівництва монастиря Сумела, легенда говорить, що одного разу Пресвята Діва Марія з’явилася у видінні двом афінським ченцям і попросила їх побудувати монастир в ізольованій долині.

На крайньому сході від монастиря Сумела, узбережжя Чамбурну, де серед золотих сосен відпочивають перелітні птахи, є прекрасною зоною для тих, хто хотів би зробити невеличку перерву для фотографування хвилястого моря.

Одним із символів Трабзону є природний парк Узунгель, який знаходиться в 95 км від міста. Парк має багату флору та приголомшливу дику природу і є районом надзвичайної природної краси. Для відвідувачів є приміщення для проживання, місця для пікніків та пішохідні маршрути.

Окрім природних чудес, Трабзон зачаровує відвідувачів ще й кухнею значного шарму, яка пропонує в міських ресторанах безліч місцевих страв чудового смаку, яких немає ніде в світі.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти