Місто Мон-Cен-Мішель<br>Франція
Мон-Cен-Мішель

Розташований у мальовничій затоці, чудовий силует замку, що розташований на скелястому острові, є незабутнім видовищем. Якщо ви відвідаєте Нормандію, то обов’язково захочете відвідати Мон-Сен-Мішель. Але як досягти цього, коли його відрізає приплив? 
Для найславетніших видів острова найкращий спосіб відвідати пішки через пішохідний міст. Коли ви приїдете, підніміться крутими сходами, які піднімаються між приємними магазинами та середньовічними дворами, щоб досягти найвищої точки Мон Сен-Мішель: абатство. Це головне місце християнського паломництва засвідчило 13 століть історії. Відвідайте колишню їдальню з її вражаючими димоходами, скрипторій, трапезну та монастирі, звідки у вас буде найкрасивіший вид на затоку.

Візит до Мон-Сен-Мішель веселий, вигадливий та освітній, і триватиме щонайменше цілий день.

Відкрийте для себе Мон з затоки

Яким би маршрутом ви не пройшли, щоб дістатися до затоки Мон-Сен-Мішель, монументальний контур цієї легендарної визначної пам'ятки видно з усіх боків. Це чудова гра в хованки для дітей, щоб «помітити замок» на горизонті до вашого приїзду, це, безумовно, створює хвилювання.

Пройтись пішки по мості потрібно приблизно 45 хвилин, як це роблять тисячі паломників щороку, і є достатньо часу, щоб помилуватися видом.

Заблукайте в звивистих алеях

Крихітні круті сходи віються між двома стінами, і коли ви піднімаєтесь, ви зможете уявити, як давно тут ходили лицарі. Це острів, вільний від руху, і лабіринт брукованих доріг та сотні сходів - це величезний майданчик для дітей. Завдяки середньовічним магазинам, химерним вуличкам та яскравим гіргульям чарівний Мон-Сен-Мішель переносить їх у епоху давніх-давен.

Відвідайте абатство Мон-Сен-Мішель

Очі здивовано розширюються від чудового вигляду при вході в абатство Мон-Сен-Мішель, відоме як “Мервей”, чудо будівництва. Отримайте свій вхідний квиток перед тим, як піднятися, це безкоштовно до 18 років, а на підйомі є лавки, щоб усі могли відпочити.

Гігантська неф абатства означає початок захоплюючої та розважальної екскурсії, і діти дивуються цій будівлі, яка схожа на замок, який прийшов із казки.

З високих вікон розкішних монастирів ви насолоджуватиметесь одним із найкрасивіших видів, запаморочливою панорамою на затоку. Відкрийте для себе скрипторій, кімнату для гостей, їдальню, відгомони великих просторів та димоходи, настільки величезні, що Санта-Клаусу доведеться кинути багато подарунків, щоб наповнити їх!

Побалуйте себе апетитною їжею та чудовим видом на море

На обід трохи традиційно смакувати омлет, відоме фірмове блюдо в ресторані Mère Poulard. У XIX столітті мадам Пулар, трактирниця, створила репутацію на своїх смачних омлетах, приготовлених на дровах. Вони трохи дорогі, але є багато недорогих крепірів, розкиданих по провулках Монту, де подають смачні млинці, які подобаються дітям, часто з приголомшливим видом на море, гарантовано радуючи всіх.

Милуйтеся видом ... і птахами

Чайки та мартини тисячами літають над Мон-Сен-Мішелем і стали особливістю будь-якого візиту. З валів відкривається вражаючий вид на затоку, що тягнеться далеко від поля зору та заходить у горизонт. Завжди цікаво помітити човники, які їдуть туди-сюди між островом та автостоянкою, побачити людей, що йдуть через міст, виглядаючи такими крихітними вдалині, і помітити чайок так високо, як ти, і навіть вище! Вони настільки звикли до людей тут, що вони досить ручні, і ви можете наблизитися до них. 

Дегустувати тістечка Пулар

Лимонне пісочне тісто, бретонські шайби (як печиво), солоні масляні карамельні пиріжки... Мер Пулар прославилася завдяки своїм омлетам, але сьогодні тістечка, виготовлені на її ім’я, є найпопулярнішими у дітей. На звивистих провулках Мон-Сен-Мішель неможливо пропустити чудовий вигляд цієї прекрасної маленької випічки. Насолоджуйтесь їх солодким смаком і не забудьте взяти трохи додому...

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти