Місто Свендборг<br>Данія
Свендборг

В Свендборзі та на Південному архіпелазі Фін є щось для кожного, як для дітей, так і для дорослих.

Відвідайте музеї Свендборга для культурного досвіду, візьміть участь у заході в центрі міста, відкрийте дивовижні пейзажі, поїхавши на велосипеді чи в похід, або вирушайте у вітрильну прогулянку навколо архіпелагу Південний Фін, на власному човні або на одному з поромів, що відправляються зі Свенборгу.

Свендборг є ідеальною відправною точкою для активного відпочинку, незалежно від того, чи хочете ви зайнятися дайвінгом, кайтсерфінгом, риболовлею, байдарками чи вітрилами.

Історія Свендборга

Саут-Фін має давню традицію мореплавства, галасливу торгівлю та відкрите ставлення до мистецтва та культури. Історичні пам’ятки Свенборгу охоплюють все: від археологічних знахідок до сучасного музею природної історії.

Свендборг був значним містом у регіоні ще з 13 століття. Місто виросло навколо добре захищеної природної гавані, невеликої затоки, що врізається в острів Фін в найвужчій точці протоки, яка зараз відома як Свендборгсунд. Місто було укріплене валами та ровами, а на схід знаходився королівський замок під назвою trkild Slot. Замок згорів у 1534 році, але залишки замку і сьогодні видно в парку Кароліне Амалієлунд у східній частині міста. Громадяни Свендборга брали участь у значному промислі оселедця в середні віки, а родюча глибинка сприяла також процвітаючій торгівлі та обробній промисловості. Свендборг став заможною міською громадою, другою за величиною на Фіні, з двома церквами - Св. Миколая та Фор Фру - а також монастир, від якого сьогодні нічого не збереглося. У свій час тут часто збирались ченці з провінцій на ради.

Назва "Swineburgh" - згадується в 1229 році в дарунку, яким Вальдемар Побідоносець подарував район своїй невістці, Елеонорі Португальській - відноситься до замку, який нібито знаходився поблизу сучасного місця Церква Фор-Фру в центральній частині Свендборга. Вважається, що перший елемент слова, “swine”, стосується диких кабанів чи одомашнених свиней у лісах - або, можливо, багатьох численних морських свиней (датською мовою “marsvin”, що буквально перекладається: “морська свиня”) у водах навколо Свендборга.

Свендборг домігся прав на ринкове місто в 1253 році, і відтоді місто стало очевидним регіональним центром як для жителів, так і для гостей Південного Фіна та островів архіпелагу. У Середні віки Свендборг був важливим торговим і виробничим містом, зосередженим на його головній галузі - судноплавстві, - а в останніх роках Середньовіччя Свендборг був фактично одним з найважливіших торгових центрів Скандинавії.

Сьогодні Свендборг - це унікальна суміш старого та нового, гордих традицій судноплавства та нових культурних імпульсів. Старе місто Свендборга - з його вузькими звивистими вуличками, двориками та ринковими площами - збереглося. Місто також служить центром для поїздок на острови архіпелагу, на борту одного із старих дерев'яних кораблів "Maritimt Center" або на численних поромах, які щодня відправляються в Свендборг.

Південний архіпелаг Фін

Існує безліч способів випробувати Південний архіпелаг Фін - навіть для тих, хто не має власного човна.

Сідайте на пором у Свендборг, Фаборг або Рудьобінг і насолоджуйтесь архіпелагом, який є своїм спокійним і безтурботним світом. Кожен острів має свою унікальну історію та пейзажі, хоча у них також є щось спільне: чудова прибережна природа та жителі островів, які прагнуть вас тепло прийняти.

Перескакуючи на острів, ви можете відвідати сім з островів архіпелагу Південний Фін. Поїдьте на поромі зі Свенборгу до Скаро, Дрейо та Хьорте, де проживає лише кілька постійних жителів. До Бьорне, Льо та Авернако можна дістатися на поромі з Фаборга, а з Рудьобінга - до Стрино.

Квитки на стрибкові острови продаються з 29 червня по 11 серпня 2019 року. У цей період жовтий катамаран "Sea Hawk" служить додатковою паромою між островами архіпелагу на додаток до регулярної цілорічної поромної служби, яка з'єднує окремі острови зі Свенборгом , Фаборг та Рудьобінг.

Захоплюючі заходи для дітей

Насолоджуйтесь катанням на човні на традиційному M/V Helge та відкрийте для себе Південний Фюн та Свендборгсунд з найкращого кута. Відчуйте солоне морське повітря, насолоджуючись приголомшливими пейзажами лісу, пляжів та невеликих затишних гавань. Відвідайте судноплавне село Троензе, прогуляйтеся старими вузькими вуличками з доглянутими дерев'яними будинками або відвідайте замок Вальдемара та подивіться на вражаючі музеї, поле для міні-гольфу та дитячий майданчик. Деякі мости знаходяться поруч із чудовими пляжами та магазинами морозива.

Подивыться на тварин із близької відстані та відчуйте постановку лося, мускусного вола, скелетів китів та птахів у природному театрі зі світлом, звуком та плівкою. Зануртесь у глибокий блакитний Всесвіт з морськими гігантами. Погладьте маленького бурого ведмедика, почуйте гуркіння оленя і станьте лицем до лиця з білими ведмедями, вовками та кабанами. Подивіться в небо на захоплюючий вигляд понад 500 птахів. У NaturamA так багато можна зробити!

Кухня

Чарівні кафе та сімейні закусочні, ресторани з видом на протоку, кухарі-гурмани, що готують страви з місцевих джерел, традиційні датські страви, стейки та гамбургери.

Свендборг задовольнить ваші смакові рецептори!

Покупки в Свенборзі

Завдяки своєму унікальному поєднанню морських традицій та відчуття старовинного міста, Свендборг є одним із найчарівніших місць для здійснення покупок у Данії. Жвавий центр міста наповнений невеликими спеціалізованими магазинами, ремісничими магазинами та затишними кафе. Кожної суботи місцеві фермери та виробники продають свої товари на площі міста. Почніть свою поїздку за покупками з фронту гавані і підніміться вгору по Броґаде, а потім по вулиці Санкт-Педер. Рухайтесь до Геррітсгаде, який закритий для руху, і закінчуйте свою поїздку на Меллергаде, де ви зможете насолодитися видом жвавої пристані для яхт з вершини сходів гавані.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти