Місто Біллунн<br>Данія
Біллунн

Майже кожен, хто вперше відвідує Біллунд, вигукує: "Ого, тут все так новеньке!" і вони цілком праві. Біллунд - молоде місто, дуже молоде місто. І дуже особливе місто. Біллунд - це один з небагатьох прикладів у Данії міста, яке виросло навколо, і багато в чому завдяки одній компанії: LEGO.

Поки сусіднє місто Grindsted було обрано залізничним вузлом, Біллунду пощастило отримати станцію. Але це був принаймні початок. І ніхто не міг уявити великих речей, які відбудуться з малих початків, коли місцевий тесляр Оле Кірк Крістіансен розпочав виробництво дерев'яних іграшок у 1932 році. Але, як ми всі зараз знаємо, вони це зробили. Група LEGO не тільки принесла в місто робочі місця, вона також стимулювала, а в багатьох випадках і фінансувала широкий спектр ініціатив у Біллунді.

Ще в 1960-х для села на пустці був побудований аеропорт. Центр з бібліотекою та церквою був побудований у 1970-х роках. І з тих пір було додано кінську доріжку і багато іншого.

Сьогодні група LEGO, мабуть, не така важлива для міста, як це було раніше. Створено багато менших компаній. Але хоча Біллунд зараз має більш диверсифіковану комерційну базу, LEGO Group залишається на сьогоднішній день найбільшою виробничою компанією в цьому районі, що має досить унікальне становище на національному та міжнародному рівнях.

Сусідній "LEGOLAND" був відкритий у 1968 році і є другою за величиною туристичною визначною пам'яткою Данії після Тіволі в Копенгагені. У 2009 році тропічний аквапарк "Lalandia Billund" відчинив свої двері і виявився ще одним важливим туристичним магнітом.

З другим за величиною аеропортом у країні, Біллунд став центром туризму для всієї Ютландії. У місті також є велика кількість виробничих компаній, безліч закладів для дітей та молоді, парк скульптур. Тож, хоча Біллунд і справді дуже молоде місто, у нього надзвичайно світле майбутнє.

Міський маршрут компанії

Біллунд унікальний. Місто, його мешканці та компанія LEGO разом створили сучасний Біллунд. Якщо йти по міському маршруту компанії, ви отримаєте уявлення про культурну історію міста та його розвиток із крихітного пустельного села у високотехнологічне місто знань.

На міському маршруті компанії є дев'ять інформаційних стендів. Маршрут проходить через кілька визначних пам’яток, які відображають розвиток міста. Коли ви йдете по стопах дітей та яскраво забарвлених каменів, що позначають маршрут, ви відвідуєте безліч визначних пам'яток, включаючи Біллундську теплову станцію, яка доставляла воду як місту, так і компанії, та Левегусет (Будинок Лева), побудований Оле Кірком Крістіансеном, засновник LEGO , у 1924 р.
Маршрут також пролягає через прекрасний парк скульптур Біллунда. По дорозі ви знайдете кілька цікавих ігрових заходів для дітей різного віку.
Різнокольорові засклені камені вздовж маршруту створили діти Біллунда у партнерстві з Біллундом Культурсколе (Школа культури Біллунда) - проект, відповідно до бачення міста стати столицею дітей.

Біллундська церква

Церква Біллунда, побудована в 1973 році, порушує традиції, будучи дуже сучасною за стилем. Це частина Біллунд-центру, до складу якої входять також бібліотека, театр, дитячі установи, їдальня та виставковий зал.

Гренська церква

Церква Грени була побудована в 1891 році замінивши попередню церкву. Гранітні блоки у фундаменті йдуть від старої церкви, як і дзвін, купель, кафедра та чаша. Старий вівтар висить на північній стіні церкви.
У 1991 році була побудована нова дзвіниця, встановлено орган. Орган подарувала сім'я Кірк Крістіансен з нагоди сторіччя з дня народження пана Оле Кірка Крістіансена, засновника концерну LEGO.

Грін Санде поблизу Біллунда

Плантація Гіттеґард розташована за 10 хвилин від Біллунда і є так званою "плантацією Копенгагена", створеною в 1898 році купцем з Копенгагена. Раніше це була територія з працьовитими спеками селян, які боролися проти заносу піску.

Сьогодні ми бачимо сліди як "копенгагенської плантації", так і періодів піщаних заносів, оскільки ця територія складається з лісу, сухого болота з журавлиною та вересом, а також безлічі великих і малих вологих пагорбів і боліт. Є великі дюни дрібного світлого піску, в яких можна бігати та грати скільки завгодно.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти