Місто Авіньйон<br>Франція
Авіньйон

Авіньйон, місто, яке також називають «містом пап», оскільки його заселяли в минулі часи  "папи" та "антипапи", також є містом французької комуни. Він розташований на південно-східній стороні Франції у департаменті Воклюз. Авіньйон - найбільше місто та столиця департаменту.

Авіньйон розташований на лівому березі річки Рона, приблизно в 580 км на південний схід від Парижа, місце, яке знаходиться всього в декількох кілометрах над впаданням річки Рона в Дюранс. Він знаходиться в 229 км на південь від міста Ліон і в 85 км на північно-захід від Марселя.

Авіньйон - одне з небагатьох міст Франції, яке зберегло свою культуру та історичні залишки. До цих пір можна знайти Рошер дес, палац Пап, збережений у хорошому стані, та міст Авіньйона, який також був визнаний ЮНЕСКО об’єктом всесвітньої спадщини.

Місто займає велику територію в географічному плані, але мало заселене, а отже, вся щедрість природи збережена у первісному стані. Авіньйон належить до середземноморського клімату, що означає вологу і прохолодну зиму, але сухе літо. Вітряна погода характерна для клімату Авіньйону, оскільки тут часто буває найсильніший Містраль.

Як головне місто Провансу, Авіньйон заселяє майже 200 000 людей, з яких майже 16 000 мешкають на валах, що існували з 14 століття. Вали були побудовані, щоб утримати загарбників, коли Авіньйон знаходився під контролем Папи. Палац Пап «Le Palais des Papes» - це вражаюча будівля, а також найбільша готична споруда у світі.

Розташований біля злиття двох великих річок, Авіньйон займає першочергове становище як головний центр торгівлі та зв'язку. Місто є прекрасним злиттям старого та нового, оскільки є нові будівлі та пам'ятники, що стоять близько один до одного.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти