Місто Сен-Ремі-де-Прованс<br>Франція
Сен-Ремі-де-Прованс

У величній обстановці Альп, між Авіньйоном та Арлем, розташована місто-перлина: Сен-Ремі-де-Прованс. Приватні особняки епохи Відродження та 18 століття, красиво відреставровані будинки, каплиці та монастирі вишикуються звивистими вулицями історичного центру. Затінені бульвари, площі, прикрашені старими фонтанами, і тераси кафе та ресторанів - все це запрошення насолодитися провансальським способом життя.

Його прекрасну спадщину увінчують археологічні розкопки Гланум та стародавні пам’ятки, такі як Тріумфальна арка та Мавзолей Жуля, виняткова спадщина пізньої античності.

Місто, яке стало свідком народження Нострадамуса, було і залишається джерелом натхнення для багатьох художників. Спокушені обстановкою та атмосферою міста, багато хто вирішив тут жити, а у центрі міста процвітають численні студії та художні галереї.

Монастир Сен-Поль де Маузоле, перлина прованської архітектури романського стилю, відомий тим, що прийняв і надихнув Вінсента Ван Гога в 1889 році (саме тут він написав 150 своїх найвідоміших робіт). Там ви можете побачити відтворення кімнати відомого гостя.
Схема "Прогулянка у Всесвіті Вінсента Ван Гога" ("Promenade dans l'Univers de Vincent Van Gogh") показує вам місця, які надихнули його на його картини, і веде вас від давньоримського місця Glanum до музею Estrine.

Декілька музеїв прекрасно доповнюють відкриття спадщини Сен-Ремі:

  • Музей Альпійських островів, у чудовому особняку Містраль де Мондрагон, з колекцією, що базується на регіональній етнології, типографії та графіці.
  • Музей Estrine, розміщений в особняку 18 століття, представляє постійну колекцію, присвячену графіці та живопису 20 і 21 століть, а також тимчасові виставки сучасних живописців.
  • Інтерпретаційний центр Вінсента Ван Гога розглядає життя та діяльність Вінсента Ван Гога в сучасному стилі.
  • У готелі de Sade розміщуються археологічні колекції римського городища Гланум; він відчиняє свої двері з вересня 2016 року.

Сен-Ремі також знаходиться в самому серці гастрономічного краю, і на Альпійських островах оливкові сади та виноградники створили ландшафт і пропонують нам цілу низку відомих оливкових олій та вин AOC Baux de Provence, серед яких більшість виноградників органічно вирощуються. Продуктів землі можна знайти вдосталь щосереди вранці, коли тижневий ринок оживляє центр міста.

Сен-Ремі-де-Прованс зберіг свої традиції та свою особистість. Святкові заходи додають колориту життю міста протягом усього року: Route des Artistes, кориди та інші події биків, фестиваль трансгуманс, ярмарок коней та антикваріату, концерти та виставки.

У самому серці збереженої сільської місцевості, Альпійські острови пропонують цілий комплекс заходів: піші прогулянки, катання на гірських велосипедах, катання на конях, риболовля, дельтапланеризм, теніс, гольф...

У сусідньому районі спробуйте не пропустити відвідування Ле-Бо-де-Прованс, каплиці Сен-Сікст в Ейгальєрі, музею Фредеріка Містраля, вітряка письменника Альфонса Доде у Фонвіе, сіл Моссан-ле-Альпі, Муріє і Тараскон та його замок.

Арль знаходиться всього за 25 кілометрів, а Камарг з його морськими ставками, солончаками та пляжами дозволяє відкрити інші горизонти.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти