Місто Ле-Бо-де-Прованс<br>Франція
Ле-Бо-де-Прованс

Село Ле-Бо-де-Прованс, розташоване на відрогу скелі, має неймовірно різноманітну архітектурну спадщину, включаючи надзвичайно красиву цитадель, що височіє над навколишньою місцевістю. Винятковий декор повертає до життя спогади про минуле, підтримує традиції, є домом для мистецтва та приймає престижні події.

Розташований у чудовій ізоляції на вершині природного плато, Ле-Бо-де-Прованс завжди пропонував своїм мешканцям подвійну перевагу - мати можливість спостерігати за сушею навколо та захищати себе. Це, без сумніву, пояснює, чому місцевість постійно заселялася з доісторичних часів до наших днів.

Ле-Бо-де-Прованс - це пам’ятка спадщини, яка отримала такі титули, як "Одне з найкрасивіших сіл у Франції".

Що подивитись

 • Королівський дім
  Королівський дім зараз є домом туристичного бюро.
 • Музей Сантона
  Музей працює під час шкільних канікул, з 17 жовтня по 11 листопада та з 19 грудня по 3 січня.
  Відкрийте мініатюрний світ Провансу. Музей Сантона містить величезну кількість експонатів, включаючи деякі видатні статуетки, зроблені в Неаполі, сцени, що ілюструють традиції Провансу та Ле Бо, пов'язані з Різдвом Христовим.
 • Ворота Егієра
  Ворота Егієр (або Вотергейт) були єдиним входом в село до 1866 року.
 • Hotel de Porcelet - Музей Іва Браєра
  У цьому особняку 16 століття з 1991 року знаходиться музей Іва Браєра. У ньому представлена широка ретроспектива творів з кар’єри художника.
 • White Penitent’s Chapel
  Інтер’єр каплиці Білих Покаянців з видом на долину прикрасив фрески Іва Брайєра (1974), що представляють Різдво пастухів у прованської традиції.
 • Церква Сен-Вінсент
  Ця будівля 12 століття є типовою для споруд у Ле-Бо, її південна частина вбудована наполовину в скелю. Всередині є кілька сучасних вітражів Макса Інгранда (1962), подарунок принца Монако Реньє III.
 • Замок Бо
  Замок, що стоїть на кам'янистій породі в самому серці Альпійських островів, займає площу 5 гектарів і є одним з найвеличніших природних та історичних пам'яток. Історичний пам’ятник, занесений до списку, пропонує захоплюючу панораму на Прованс, від Екса до Арля та за його межами.
 • Вікно епохи Відродження - Тенебри Люкс
  Вікно епохи Відродження, останнє що залишилось від особняка 1571 року. Вікно з антаблементом з кальвіністським написом "Post Tenebras Lux 1571" (Після темряви, світло).
 • Hotel de Manville - Ратуша
  Найкращий особняк епохи Відродження був побудований у 1571 році для багатої протестантської родини на чолі з Клодом де Менвілем. Особняк відреставровано і зараз він є Ратушею.
 • Павільйон королеви Жанни
  Елегантний кутовий павільйон у стилі ренесансу, побудований для дружини одного з баронів. Фредерік Містраль побудував репліку для своєї могили в Майене.
 • Кар’єр де Люм’єр
  Відкрийте для себе роботи найбільших художників, продемонстрованих у магічній обстановці колишніх кам'яних кар'єрів Ле-Бо-де-Прованс.

Природа та сільська місцевість

Природне оточення та виняткові пейзажі Альпійських островів надихнули численних художників, серед яких такі відомі імена, як Вінсент Ван Гог, Жан Кокто та Ів Браєр.

Пішохідні доріжки, що перетинають Ле-Бо-де-Прованс, однаково сподобаються любителям історії та спорту, а також сім'ям, які прагнуть прогулянок в унікальній обстановці. Місцеву флору і фауну також можна виявити вздовж цих пішохідних доріжок, які є частиною регіонального природного парку Альпій.

Мистецтво життя

Витратити час на те, щоб добре жити, насправді є мистецтвом... і тут мистецтво - це вишуканість та гарна їжа. Познайомтесь із людьми, які захоплені тим, де вони живуть, і із задоволенням діляться з вами своїми знаннями та традиціями.

Старе місто оточене ресторанами найвищого класу, що втілюють провансальське мистецтво життя. Овочі та трави, щойно зібрані з органічних городів, місцеві продукти, оливкова олія та вино з долини Ле-Бо, перетворюються завдяки навичкам кухарів зірок Мішлена.

Виноградники та оливкові гаї покривають схили Альпійських островів. Статус Ле-Бо-де-Прованс позначає аромати, що сформовані скелею та сонцем. Вина теплі, а оливкова олія - гостра і довершена.

 

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти