Місто Горд<br>Франція
Горд

Розташований на скелі і стоїть на краю плато Воклюз, Горд - одне з "найкрасивіших сіл Франції", де проживали багато знаменитостей та художників.

Страшна незахищеність через багаторазові вторгнення протягом століть змусила сільське населення сховатися на пагорбах. Так заснувалось це села на вершині пагорба. Стратегічна цінність цього укріпленого села буде продовжуватися протягом Середньовіччя та частини Відродження, особливо під час Війн релігії.

Горд розташований у самому центрі Люберона і є головним центром інтересів, але також і відправною точкою для багатьох відвідувань, оскільки багато сіл є на вершині пагорба неподалік Руссільйона а також трас, Колорадо Провансаль або Фонтен де Воклюз.

Що можна побачити і робити

 • Церква:
  Спочатку романська (дванадцята) церква Горда колись була присвячена Богоматері. Відбудована у вісімнадцятому, вона потім протягом двох століть присвячується покровителю міста, святому Ферміну (єпископу Узесу). Каплиця Сент-Елої присвячена ковалям і слюсарям, тоді як Сен-Креспін присвячена шевцям.
  Ви можете побачити каскад вулиці Кластр, свідків паломництва до Сен-Жака.
 • Абатство Сенанк (4 км у напрямку до Кавайона, а потім до Венаска):
  У прекрасній долині Сенанколе цей пам'ятник, заснований в 1148 році, був свідком ранньої цистерціанської архітектури. У ньому досі живе громада ченців-цистерціанців.
  Вся будівля XII століття відкрита для відвідувачів з гідом.
 • Замок Горд:
  У великих розмірах ця будівля вже існувала в 1031 році. Зруйнована у ті часи і відновлена в 1525 році. Сувора середньовічна архітектура поєднується з архітектурою нового стилю Відродження. Історична пам’ятка 1931 року. З тих часів датується чудовий димохід епохи Відродження прекрасної історичної пам’ятки 1902 року.
  У винятковій обстановці замку Гордеса протягом літнього сезону організовують тимчасові виставки. Також там знаходиться постійна виставка з історії села.
 • Село Борі (4 км у напрямку до Кавайона):
  Село Борі-Гордес з його вівцями, винними цистернами, молотьбою пшениці, проїздами, загородками та прилеглими стінами відображає копітку працю незліченних поколінь фермерів, які шукають нових земель. Село Борі, класифіковане "Monument Historique" в 1977 році, є найбільшою групою сухих кам'яних середовищ існування, характерною для Апт.
  Це село, музей сільського житла, можна відвідувати цілий рік щодня з 9 ранку до заходу сонця.
 • Бульйони (4 км у напрямку до Кавайона):
  Галло-римська стоянка мешкала 2000 років. Цей млин з оливковою олією, що входить до списку будівель, є найстарішим млином, що залишився цілим із усіма робочими предметами. Млин, працюючи з цистернами, вкопаними в скелю, своїми римськими трубопроводами, розповідає історію оливкової олії та мила в Середземному морі. Колекція масляних ламп, амфор...
 • Музей скла та вітражів (4 км у напрямку до Кавайона):
  Цей великий музей площею 600 кв.м. у парку площею 3 гектари, де ви також можете побачити монументальні скульптури Фредеріка Дюрана, розповідає історію скла та вітражів з найдавніших часів до наших днів. 7000-річна історія, скляні кульки до скла, вітражі до фотоелектричних елементів.
 • Підвали палацу Сен-Фірмін (у селі):
  Зали троглодитів, резервуари, підземні сходи, олійниці, тощо. Адаптовані від століття до століття у великому будинку під назвою "Palais Saint Firmin".
  "Цитаделі села" як Горд - це виклик природі. Дійсно, щоб впоратися з нестачею площі, будинки розміщують інтрамуральними купами і влаштовують підземне життя. Якщо люди жили в цьому районі, то промисловість і ремесла, навпаки, розвивались під землею. Там Горд, своєю гігантською підземною мережею, часто більш вражаючий, ніж будинки, що його прихищають. В даний час цього не видно, заховано під набережною. Ну, майже, адже після 40 років земляних робіт туристи тепер можуть відкрити частину цього підземного світу.
  Під Палацом Сен-Фірмін, великим будинком епохи Відродження, є мережа печер. З 1999 року можна відвідати найбільш репрезентативну частину інтенсивності цієї підпільної діяльності. Ця мережа масляних млинів, резервуарів, труб, зареєстрована в інвентарі історичних пам'ятників, і пропонує можливість зануритися в життя троглодита Горда.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти