Місто Руссільйон<br>Франція
Руссільйон

Руссільйон - це село в мальовничому регіоні Люберон у Франції, приблизно за 15 кілометрів на північний захід від Апта і в чудовій сільській місцевості поруч з Мон-де-Воклюзом. Він занесений до списку найкрасивіших сіл Франції та є найбільш відвідуваним селом в Любероні, крім Горда, за декілька кілометрів на захід. Будь-який візит до Люберона повинен дати час для відвідування села.

Руссільйон був заселений ще з часів неоліту, потім - римлянами, які також залишили свої сліди. Село також добре відомо тим, що під час Другої світової війни він був домом для Семюеля Беккета.

Дослідіть Руссільйон

Руссільйон - це чудове маленьке провансальське село, яке можна дослідити, з тінистими площами, захоплюючими архітектурними деталями, вицвілими віконницями, котами, що сплять на підвіконнях - все, на що ви сподіваєтесь у прованському селі.

Почніть свій візит до Руссільйона з прогулянки вулицями, що піднімаються вгору через село, та численними об’їздами по алеях, щоб побачити маленькі площі, заховані в селі. Ви швидко дістанетесь до головної площі Руссільйону, жвавого центру магазинів та кафе з Мере з одного боку.

У Руссільйоні багато чудових будинків, в основному побудованих близько 300 років тому... і також має свою значну частку сувенірних магазинів, галерей тощо, як і багато "найкрасивіших сіл Франції" в популярному регіоні Люберон.

Основне задоволення - просто вивчити вузькі вулички села, роблячи сотні фотографій чудових архітектурних деталей - багато будинків у Руссійоні мають різні помаранчеві, рожеві та червоні відтінки, що робить його досить унікальним серед сіл в регіоні, а також дуже фотогенічний.

Хоча тут небагато "важливих" історичних пам'яток, у самому центрі села ви можете побачити традиційну годинникову вежу з дзвіницею, а прямуючи вершини Руссільйону ви дійдете до іншої площі з церквою Сен-Мішель з фасадом 17 століття і оглядової точки з далекосяжними видами у всіх напрямках на навколишню сільську місцевість.

Русильйонські шахти охри

У Руссійоні однією з найбільш пам’ятних особливостей є відвідування шахт охри поруч із селом. Діапазон кольорів у біло-оранжево-червоних скелях надзвичайний, а скельні утворення з цікавою формою додають ще більше видовища. Це створює захоплюючий досвід "поза цим світом" (як мініатюрна версія Національного парку Брайс-Каньйон, США).

Стежка через цей парк називається Охровською стежкою. Хоча візит не триває дуже довго, він дуже вражає. Різні інформаційні дошки вздовж стежки пояснюють як про скельні утворення, так і про рослини, що населяють це незвичне природне середовище.

Визначні місця поблизу

Окрім неминучого візиту до Горда, усі три села на південь від Руссільйону - Менерб, Лакост та Боньє - дуже варті уваги, як і багато інших сіл Петі Люберон.

 

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти