Місто Кассі<br>Франція
Кассі

Заселений ще з римських часів, укомплектований сільською атмосферою, ви не знайдете більшого Провансу, ніж Кассі. Розташований уздовж узбережжя Середземномор’я, десь між міським портом Марселем та сонним містечком Ла Сіота, Кассі - це не лише французьке слово „чорна смородина”, а й назва міста, яке варто відвідати під час будь-якої тривалості екскурсії в регіон.

Порт Кассі (Port de Cassis)

Гарний, як листівка, порт Кассі викладений кольоровими будинками, що відбиваються у солоному Середземному морі. Одне з найкращих справ у Кассі - придбати морозиво (лаванда - місцеве вирощування, не кажучи вже про неймовірно смачний смак), побродити навколо пришвартованих човнів і уявити, яким було життя в рибальському порту приблизно дві з половиною тисячі років тому, тобто коли Кассі вперше був заснований Лігурами.

Через кілька сотень років після заснування, римський імператор Антоній Пій закріпив місто вздовж великого торгового шляху. Торгівля відбувалася з Північною Африкою та Близьким Сходом, і рибальство залишалося життєво важливою частиною економіки, як і сьогодні воно зберігає своє важливе значення в Кассі.

Les Plages (пляжі)

У порівнянні з сусідніми містами, такими як Марсель або Ла Сіота, Кассі, безумовно, не вистачає великих золотих пляжів, які є синонімами регіону. Натомість, неподалік від порту є крихітний пляж, а також кілька інших невеликих ділянок, розкиданих навколо околиць міста.

Якщо ви бажаєте відчути магію середземноморського пляжу, то настійно рекомендую зашнурувати прогулянкові черевики та прогулятися по Каланк де Кассі в пошуках пляжів, які роблять Національний парк таким вражаючим. Якщо ви вирішите відвідати Кассі в літні місяці, тоді варто пам’ятати, що Каланкі, швидше за все, будуть закриті через небезпеку пожежі, і тому вам доведеться відкласти свої мрії про відвідування мальовничого пляжу ще на один день!

Спробуйте місцеві страви та напої

Як випливає з назви, Кассі є найвідомішим завдяки Creme de Cassis, солодкому лікеру, створеному з чорної смородини. Хоча це не на кожен смак, лікер добре відомий своїм вживанням у популярному французькому коктейлі «кір». Тобто вино, змішане з невеликою кількістю наливного лікеру. Божествено!

Кассі знаходиться біля моря, тому меню, наповнене морепродуктами, є у більшості численних закусочних міста. Місцеві улови часто включають морського окуня, галінету (морський півень) і вугор. У місті щотижня проводиться невеликий рибний ринок.

Побродити навколо Кассі

Коли мова заходить про провансальське поселення, тут є не лише гавань та набережна. Натомість, як і в більшості інших південно-французьких міст, тут є цілий лабіринт невеликих провулків і безліч фасадів, серед яких можна загубитись у старому місті. Розташовані трохи назад від солоного морського бризу порту, щільно заповнені вулиці датуються десятиліттями, якщо не століттями, і їх найкраще досліджувати протягом дня.

Подивіться на Середньовічний замок

Датуючись аж з 13 століття, колись заселений Каролінгцями, Шато де Кассі зараз є приватним готелем і не є відкритим для відвідувачів. Однак, завдяки своєму нестійкому розташуванню на крутій морській скелі та видом на решту міста і блискуче Середземне море, укріплення можна легко переглянути з порту Кассі. Місцево відомий як "Castum Carcisis", замок знаходиться на цьому місці принаймні з 9 століття.

Похід на Каланк де Кассі

Один з найкрасивіших національних парків, який можна знайти у Франції, знаходиться тут, на окраїні Кассі. Якщо ви любитель пригодницьких занять або просто хочете відпочити трохи на природі, не відбившись від побитої туристичної доріжки, тоді піші прогулянки по Каланках - ідеальне вступ до французької сільської місцевості.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти