Місто Дальян<br>Туреччина
Дальян

Дальян - прекрасне річкове місто, розташоване (і назване на честь) річки Дальян, яка впадає прямо в Середземномор'я. Він відомий своєю приголомшливою природною красою, своїми пляжами, приємним містом і неймовірним стародавнім містом Каунос.

У місті дуже космополітично, з жителями з усього світу. Ресторани морепродуктів прямо на набережній - це гарна точка, але в місті є справжнє нічне життя, а також вздовж його основної смуги, магазини працюють після півночі, оскільки щасливі пари прогуляються пізно ввечері, перш ніж зупинитися, щоб перекусити чи випити. Є місцеві жителі, які продають свої товари, магазини морозива, і набагато більше, що справді робить ідеальне місце для прогулянок перед гарним нічним сном.

Каунос

Стародавнє місто Каунос, в Даляні, на іншому березі озера Кейчезіц, є чудовим місцем для початку вивчення регіону. Це стародавнє місто було засноване на кордоні між Лікією та Карією як одне з найбільших портових міст регіону. Він багато разів змінював власників і належав багатьом різним цивілізаціям, але постійно був центром торгівлі, культури та мистецтв. Він був заснований на пагорбі 152 метри над рівнем моря, а вид на могили короля, який ви бачите, коли ви дивитесь на місто, є однією з найбільш знакових пам'яток Туреччини. Вони датуються IV століттям до н. е. і були розроблені у традиційному лікійському стилі, фасади нагадували храм. Руїни стін займають 3 кілометри, а всередині міста ви знайдете старовинний театр, церкву, лазню та храм.

Ізтузу

Дальян знаходиться на краю каналу і має те, що ми називаємо лагуною, складеною з цих приголомшливих каналів, що ведуть до прекрасного пляжу Ізтузу у формі півмісяця. На узбережжі Ізтузу є прісна вода, а ззаду - прекрасне море. Загальна довжина берегової лінії становить 5,5 км, і тут вже 3 мільйони років мешкають морські черепахи Каретта Каретта. Через захист, під яким розміщені черепахи Caretta Caretta, пляж Ізтузу закривається щовечора. І щороку тисячі цих черепах відкладають тут свої яйця в період з травня по вересень.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти