Місто Памуккале<br>Туреччина
Памуккале

Чудо природи та римське місто поруч

Памуккале з’являється майже у кожному списку місць, які слід побачити перед смертю, і щороку їх відвідують майже два мільйони туристів. Памуккале - це місце, де природа взяла на себе роль художника і створила таку величну красу. Білі травертинові каскади, що нагадують замерзлі водоспади та тераси мілководних басейнів, були створені водами термальних джерел, що реагували з повітрям. Його привабливість вперше помітили римляни. Чудове стародавнє місто Ієраполіс було засноване неподалік від травертину римлянами. Ці унікальні травертини та стародавні руїни були внесені до Списку світової спадщини ЮНЕСКО.

2000-річний центр краси та здоров'я

Памуккале зачарує відвідувачів з першого погляду. За заклинанням травертину Пергамське царство створило місто Ієраполіс близько 2000 років тому. У ту еру Ієраполіс служив термальним оздоровчим центром, і відвідувачі з різних куточків Анатолії збиралися до міста, щоб отримати бальнеологічне лікування в пошуках здоров'я або краси. У наш вік ті, хто шукає красу чи здоров'я, все ще занурюються в термальні басейни. Ви також можете насолоджуватися купанням у позачасових басейнах, як це робили ваші предки, і насолоджуватися величним видом травертину. Однак природна краса, створена за тисячі років, така тендітна. Тому лише певні ділянки відкриті для греблі або занурення. Тим, хто шукає лікування, слід домовитись про довше перебування в Памуккале, щоб насолодитися бальнеологічним лікуванням, грязьовими ваннами та масажем.

Легендарні храми

Місто античності Ієраполіс дійшло до наших часів у досить добре збереженому стані. Найпопулярнішою спорудою античності повинен був бути будинок Римського бату, і в даний час ця ж будівля використовується як археологічний музей. Багато артефактів було виявлено під час розкопок в Ієраполісі та інших сусідніх місцях античності, а деякі статуї та інші предмети експонуються в музеї. Стародавній театр, храми, монументальні фонтани, некрополь, агора та гімназія досить добре збереглися, щоб ви відчували подорож на 2000 років у минуле. Ви знайшли б історію про Ворота Плутона (Плутоній), які, як вважалося, були брамою Пекла за часів Римської ери, дуже захоплюючою.

Св. Філіп Мартирій та могила

У християнстві Ієраполіс - святе поселення. Святість пояснюється тим, що святий Філіп, один з Дванадцятьох Апостолів Ісуса Христа, був замучений у місті. Мартирій був побудований архітекторами палацу в 5 столітті, і це святе місце паломництва для християн. Руїни собору 6 століття містять баптистерій, а також каплицю митрополита. Церква VII століття відома як Колонна церква (Direkli Kilise) - інша важлива споруда християнської епохи. Є кілька інших каплиць, розкиданих по місту. Ці структури доводять, що Ієрополіс був важливим релігійним центром за часів Східної Римської імперії. Саме тому археологи назвали його святим містом.

Унікальний захід сонця

Памуккале пропонує своїм відвідувачам кілька унікальних вражень. Насолоджуватися чудовим видовищем, створеним заходом сонця, що забарвлює травертин у красиві відтінки, - це досвід, заради якого варто продовжити свою подорож.

Як їхати?

Травертин розташований у повіті Памуккале, на північ від міста Денізлі. Є залізничне сполучення з Анкарою, Стамбулом та Ізміром, а автобуси забезпечують сполучення з великими містами. З пункту зупинки автобусів до центру міста Денізлі можна доїхати на мікроавтобусі до Памуккале. Аеропорт Кардак має двічі на день рейси до Стамбула та назад.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти