Місто Ефес<br>Туреччина
Ефес

Древнє місто Ефес - найважливіше стародавнє місто Туреччини, одне з найкраще збережених та відреставрованих. Можна годинами гуляти по його вулицях, проходячи повз храми, театри, бібліотеки, будинки та статуї. Воно містить такі величні громадські будівлі, як вражаюча Бібліотека Цельса, театр, храм Адріана та розкішний храм Артеміди, який вважається одним із семи чудес Стародавнього світу. До руїн також належать громадські туалети і навіть публічний будинок, датовані переважно IV століттям до н.е.

Ефес особливо важливий для релігійного туризму, оскільки він містить Дім Діви Марії. Вважається, що Діва Марія була доставлена до цього кам'яного будинку святим Іоанном, де вона прожила до своєї смерті у віці 101 р. Церква Діви Марії, поруч із початком гавані Ефеса, була місцем для Третього Вселенський собор у 431 р. Ще два релігійні місця, які варто відвідати, - це базиліка Святого Іоанна, побудована у шостому столітті, та мечеть Іса Бей, яка є зразком архітектури сельджуків. Ефес - це не просто туристична пам’ятка. Тут проходить Міжнародний фестиваль в Ізмірі, який використовує великий амфітеатр, бібліотеку Цельса та Дім Діви Марії.

Будучи одним з найважливіших центрів античної ери, який був внесений до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 2015 році, Ефес був заселений приблизно 9000 років протягом еліністичної епохи, Римського періоду, Візантійської епохи, періоду князівств та Османської ери . Це було дуже важливе портове місто та центр культури та торгівлі. Весь об’єкт включає курган Чукурічі, пагорб Аясулук (фортеця Сельчук, базиліка Святого Іоанна, Іса-бейова лазня, мечеть Іса-Бей, храм Артеміди), Дім Діви Марії та, звичайно, стародавнє місто Ефес.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти