Місто Феррара<br>Італія
Феррара

Простягаючись до дельти річки По, провінція Феррара пропонує пейзажі рідкісного шарму. Поселення та долини лагуни, соснові ліси та морські курорти вздовж узбережжя, а також міста, багаті мистецтвом, дозволяють зробити маршрути, що представляють великий інтерес.
Це провінція Феррара, розташована на півночі Італії; вона поширюється від річки Панаро до Адріатичного моря, межує з По на півночі та Ріно на півдні.

Сільська місцевість досить рівна, оточена просторими рівнинами та великою кількістю каналів.
Географічне положення річок та каналів провінції робить її важливим перехрестям між Адріатичним морем, Північною Італією та Європою.

Її історія, визначена династією д'Есте в період найбільшої пишноти, заповіла Феррарі міцну політичну та адміністративну згуртованість. Сьогодні його природна спадщина, зокрема дельта По та Делізіе - складні резиденції Будинку Есте, - а також його історичний центр із середньовічною та ренесансною міською системою роблять Феррару об’єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Що подивитись?

Місто Феррара - це вишукана подорож в елегантності своєї архітектури та творів мистецтва, чудовий вираз середньовічного та ренесансного періоду. З центру площі Республіки можна йти в напрямку Кастелло Естенсе, побудованого в 1385 році, в оточенні води ровів, явного символу сили цієї родини, яка залишила постійні знаки скрізь у місті. Ратуша, пов’язана із замком критою стежкою, датується приблизно 1200 роками і була герцогською резиденцією родини Есте.

З палацу відкривається вид на площу, на якій розміщений собор Сан-Джорджо, побудований у ХІІ столітті, з видатним фасадом, розпочатим у романському стилі, верхня частина якого згодом була побудована в готичному стилі; результат - чудовий синтез стилів.
У Кафедральному музеї можна помилуватися знахідками та скульптурами, що в основному походять із собору, такими як старовинні панно Органо та панно ХІІІ століття від собору Порта деі Месі, а також гобелени та картини, які доповнюють маршрут музею.

Окрім цього, ми можемо відвідати Loggia dei Mercanti з усіма старовинними майстернями, що існували тут з часів Середньовіччя. Деякі палаци збагачують міську вулицю, наприклад, Палаццо Шифанойя, розшукуваний Альберто V д'Есте в 1385 році, а згодом розширений, в якому зараз знаходиться Музей античного мистецтва, в якому можна милуватися колекціями різних видів.
Палаццо Костабілі, який легенда приписує Людовику іль Моро, зараз є центром Національного археологічного музею. Тут, серед іншого, експонуються знахідки з етруського міста Спіна. Його фасад, укладений білим та рожевим мармуром, Palazzo dei Diamanti на замовлення Сігісмондо д’Есте розміщує Національну галерею мистецтв.

Навіть навколишня сільська місцевість має різні місця, що представляють великий інтерес. Франколіно - один із перших центрів, з яким ви стикаєтесь, із чудовою Делізією Естенсі. Це місце для посадки тих, хто плаває річкою По.
Важливо пам’ятати про Делізію Бельрігуардо у Вог’єрі - першу резиденцію, побудовану за міськими стінами, що називається Версаль Естенсі. Переміщаючись із мальовничого містечка Кодігоро, неможливо не відвідати абатство Помпоза, один із найвпливовіших монастирських комплексів усієї Європи між 11 і 12 століттями, найважливіший центр духовності світу в середні віки. Сьогодні можна відвідати церкву Санта-Марія, дзвіницю, Аула-Капітоларе та гуртожиток, де зараз знаходиться Музей Помпозіано; Трапезна і Палаццо делла Рагіоне.

Після цього ви можете відвідати долини Комаккіо, яка відноситься до найвідоміших комплексів лагун, що існують в Італії та Європі. Вони поширюються з провінції Феррара і частково в провінцію Равенна, між Комакіо та річкою Ріно, і досягають моря через канали Магнавачка, Логоново, Белоккіо та Гоббіно.
Найхарактернішим місцем міста є архітектурний комплекс Треппонті, датований 1634 роком, складений з 5-ти сходин і 5-ти арок, з вершини яких відкривається чудовий вигляд на долини Комаккіо.
Краса ландшафту пропонує подорож углиб Аргіни Агоста, щоб помилуватися одним із найбільш визначних ландшафтів Італії: водними просторами та луками, на скільки сягає око, всі овіяні самотною тишею. Екскурсія на човні може завершити візит у спокусливому ландшафті Долин.
Крім того, Комаккіо пам’ятають як найважливіший центр вирощування вугрів в Італії.

Продовжуючи, ви зустрінетесь із Gran Bosco della Mesola, природним заповідником, який можна відвідати лише частково, пішки або на велосипеді. Він пропонує чудові пам'ятки із взаємозалежними сільськими та болотними середовищами в ідеальній рівновазі. Перетнувши ліс, ми зустрічаємо місто Мезола, древню ворожнечу Естенсі та їх літню резиденцію. З його минулого залишилися руїни замку 16 століття.

З Комаккіо ви можете поїхати до Спіни, грецько-етруського міста, що розвинулося в VII і VI століттях до нашої ери, та пункту обміну в дельті По. Недалеко від міста знаходиться некрополь з понад 4000 гробниць, знахідки яких експонуються в Археологічному музеї Феррари. Знову змінюючи ландшафт, ви зможете відвідати Аргенту, середньовічне місто, розташоване вздовж лівого берега Ріно, нині активний сільськогосподарський та комерційний центр. На горах Феррара можна відвідати село Стеллата з фортецею та місто Ченто, відокремлене П'єве ді Сенто через річку Ріно. Це місто називають таким чином, можливо, через сто рибальських кабін. Єврейський район, створений у 14 столітті, коли єврейська громада прибула до Ченто, є типовим для цього місця. Вони сприяли процвітанню комерційної діяльності. Ви не пропустите відвідування фортеці, яку відвідували болонські єпископи, у другій половині XIV століття з її чудовими внутрішніми кімнатами.

Що робити?

Парк Дельта річки По привертає увагу величезним ландшафтом, намальованим мінливою водою, а також наявністю соснових лісів та вологих територій, а також великою кількістю видів дикої фауни.

Прямо в місті Феррара відбувається Фестиваль федеральних баскерів - це міжнародний фестиваль вуличних музикантів, який поєднує в собі шарм міста з метою посилення ролі вуличних музикантів.
Ferrara Sotto le Stelle ("Феррара під зірками"), найважливіша подія поп-музики у місті та одна з найважливіших в Італії.

Паліо ді Сан-Джорджо, змагання між міськими районами, вважається найдавнішим паліо Італії, яке було офіційно оголошено в 1297 році.
У Ченто, під час знаменитого історичного Карнавалу, поплавки, які проходять містом, вважаються справжніми витворами мистецтва. Характеристикою цього карнавалу є, серед іншого, «геттіто», це киданням плаваючих предмети та пристосуваннь у публіку, справжня радість для дорослих та дітей.

Нарешті, в Комаччіо організовується Міжнародний ярмарок спостереження за птахами, який є важливою європейською подією для любителів природного туризму.

Їжа та напої

Кухня Феррари суворо пов'язана з її історією. Дуже недалеко від двору Естенсе, де кулінарія вважалася видом мистецтва, багато страв готуються  з використанням місцевих продуктів.

Серед типових перших страв ви повинні спробувати пиріг з макаронами, капелаки з гарбузом, різотто з лискою та з вуграми.
Серед других страв - тушкований ескаргот алла ферарезе, сушена солена тріска, підсмажена яблучним оцтом, вугор, приготований різними способами, але головне що це кислий вугор, вирощений у долинах Комаккіо.
Салама да суго - це особливий вид салямі для приготування страв, виготовлених із свинячого м'яса та червоного вина, серед інших інгредієнтів.

На десерт спробуйте панпепато, мандорліні дель понте, печиво з мигдалю та тополіно ді Комаккіо, яке ми зазвичай можемо скуштувати під час Дня Усіх Померлих, а також тістечко тенерину.
Ще однією особливістю, яку ви не можете пропустити, є хліб, типовий для Феррари, більш відомий як "подружжя", який слід скуштувати разом із знаменитою салямі Феррари.

Серед вин слід пам’ятати Фортану, Боско Елісео Мерло та Совіньйон.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти