Місто Тампере<br>Фінляндія
Тампере

Велике місто за фінськими мірками, в якому проживає понад 200 000 жителів, Тампере вдалося зберегти відчуття маленького міста. Центр міста має компактні розміри, а атмосфера - привітна та невимушена.

Місто розташоване на мальовничому місці на вузькому перешийку між двома великими озерами, Несярві та Пюх'ярві. Пороги Таммеркоскі протікають центром міста, створюючи фон для старих промислових будівель, які сьогодні слугують ідилічними ресторанами, музеями та навіть кінотеатром. Усього за декілька кроків від центру міста ви зможете пройти хребтом Пийніккі, найбільшим гравійним хребтом у світі, утвореним льодовиковим періодом. З Пійніккі відкривається фантастичний вид на два озера, а також на красивий житловий район Піспали з різнокольоровими дерев'яними будинками. Насолоджуйтесь навколишніми водами під час мирних подорожей на човнах або круїзів по озеру, і не пропустіть відвідування однієї з громадських саун біля берега озера!

Регіон Тампере є батьківщиною фінського індустріалізму: перше електричне світло Фінляндії запалили на бавовняній фабриці Фінлейсона, і ви, мабуть, здогадуєтесь, яка глобальна компанія народилася в сусідньому місті Нокіа. Місто завжди також пропонувало найрізноманітнішу культуру: існує безліч фестивалів та концертних майданчиків, а Тампере також відомий як „столиця театру” Фінляндії. Деякі вигадливі музеї Тампере унікальні у світі, чи ви чули про музей Леніна десь ще?

Що подивитись?

Сімейне кафе на оглядовій вежі Пийники вже працює два десятки років. Місце славиться своїми апетитними пампушками, а також вишуканим видом. Ця комбінація робить підйом аж до вежі вартим того.

Сауна "Раджапортті" в Піспалі, побудована в 1906 році, є найстарішою публічною сауною у Фінляндії, яка досі використовується, - ви проводите подорож у часі до культури фінської сауни.
З більш ніж 20 громадськими саунами в регіоні, Тампере справді є столицею саун. Єдиною проблемою для любителів сауни є вибір своєї улюбленої. Ви можете вибрати м'яке тепло найстарішої громадської сауни у Фінляндії, або атмосферне тепло найновішої публічної сауни в країні - або щось середнє.

Парк розваг Särkänniemi, який знаходиться не далеко від центру міста біля північного озера Нясіярві, обслуговує як любителів гострих відчуттів, так і сім'ї з дітьми. Менші діти насолоджуються парком Angry Birds Park та ідилічним мініатюрним містечком Doghill, в основі якого лежать симпатичні персонажі автора Маурі Куннас. У зимовий час атракціони з головою крутяться, але Планетарій та Акваріум працюють цілий рік. У парку також проводяться все більше і більше сімейних заходів у міжсезоння, наприклад, фестивалі Хеллоуїна та Різдво Догілл. Обов’язково перевірте краєвиди та вишукану кухню на оглядовій вежі парку Незіннеула, другій за висотою у своєму роді у північних країнах.

Піспала - це унікальний архітектурний район добре збережених невеликих дерев'яних будиночків, що лежать на схилі давнього льодовикового хребта всього за 2,5 кілометри від Тампере. Колись недорогі житлові приміщення для робітників заводу та художників, тепер це висококласний житловий район, де мешкало багато відомих фінських художників та знаменитостей. Пам'ятник фінському поетові Лаурі Війта знаходиться недалеко від найвищої точки хребта, а відома пам'ятка, що називається Розстріляна вежа, приваблює туристів, які шукають належного виду на цю місцевість.

Їжа та напої

Чиста природа Фінляндії забезпечує високоякісні інгредієнти. Багато ресторанів вишуканої кухні в Тампере використовують місцеві продукти, що створюють незабутні та інноваційні смаки. Якщо ви віддаєте перевагу чомусь більш спокійному, мережа гастропабів пропонує європейські меню пабу та пиво, що готується місцево. Найбільш місцевий смак Тампере, «чорна ковбаса», можна знайти на будь-якому відкритому ринку міста влітку, а також в атмосферному Ринок у Тампере.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти