Місто Оміш<br>Хорватія
Оміш

Мальовниче місто Оміш розташоване в гирлі річки Цетина, центрі Омішської Рив'єри, в оточенні невеликих рибальських містечок з прекрасними пляжами.
На цій дуже невеликій території можна побачити безліч культурно-історичних пам’яток (церкви 10-го та 18-го століть, пам'ятники, форти, музеї тощо). А для тих, хто любить активний відпочинок, Оміш - правильний напрямок - рафтинг по річці Цетина, вільне сходження, парапланеризм, підводне плавання, вітрильний спорт, пляжний волейбол, теніс тощо.
Стародавні римські міста Спліт та Салона розташовані лише за півгодини їзди від Оміша, а прекрасні середньодалматинські острови у вас під рукою. Значними культурними подіями є Омішський літній фестиваль, далматинський фестиваль "A’Cappella", піратські вечори та інші фестивалі.

Готелі
категорія готелю:   

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти