Місто Пераст<br>Чорногорія
Пераст

Пераст, безперечно, одне з найдивніших і за своєю історією одне з найкрасивіших місць в Которській затоці. Сьогодні його часто називають найспокійнішим містом у Боці. Вузькі вулички та численні, здебільшого занедбані ренесансні та барокові палаци, свідчать про колишнє багатство Которської затоки та про ті часи, коли його мешканці жили розкішним життям.

Раніше Пераст був містом моряків, і про це знали навіть за межами простору Чорногорії. Ми можемо побачити навіть сьогодні, що відомий кам'яний будинок і капітанські палаци виділяються. У Перасті збережено 16 палаців, серед них - бароковий палац Буйович біля самого входу в Пераст. Інші палаци: Бронза, Сестокрилович, Мазарович, Балович, Вішкович, Павловічіні, Мартінович, Змаєвич та інші.

Всі вони представляють 12 Перастських братств (кланів). В той час вздовж Пераста вдень і вночі було чути звук кроків, а на вулицях ви могли бачити дам багатих моряків та закоханих дівчат, що гуляли, а у бухтах Перата сотні парусних човнів, то сьогодні Пераст - це здебільшого занедбане місто, де мешкає ледь 360 жителів. Незважаючи на те, що ситуація така, слід пройтись через Пераст і наповнитись духом ренесансу та бароко. Взимку в Перасті більше сонячних годин, ніж у відомих туристичних місцях на Лазурному узбережжі.

Незважаючи на те, що він не пропонує багато заходів, Пераст є досить цікавим протягом літа. Протягом липня та серпня там проводяться різноманітні гуляння, такі як традиційна Фасінада - ритуальна процесія барж, які беруть із собою каміння, яке потім кладуть на острів Богоматері Скельної. Фашинада проводиться в липні. У серпні Пераст проводить маніфестацію - Зустрічі музичних клаптерів, на якій співаки змагаються у традиційному співі, який присутній у частині Середземномор'я, яка йде від Даламатії до Чорногорії.

Через відсутність пляжної зони узбережжя Пераста не підходить для пляжного туризму.

Готелі
категорія готелю:     

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти