Місто Круя<br>Албанія
Круя

Круя знаходиться всього в 32 км. від Тирани і дуже близько до міжнародного аеропорту Тирани. Це історичне місто розташоване на висоті 608 м. над рівнем моря. З нього відкривається дивовижний панорамний вид.

Назва та значення міста тісно пов'язані з 25-річною діяльністю албанського національного героя Скендербега, який у ХV столітті зробив Крую бастіоном безкомпромісного опору проти Осману. Музей Gjergj Kastrioti Skanderbeg розташований у стінах замку, що датуються V і VI століттями н. е.

Сам музей був урочисто відкритий у 1981 році. У стінах замку також є Етнографічний музей та Теке Доллма. Біля входу в замок знаходиться традиційний ринок, який бере свій початок з періоду Скандербега. Тут туристи можуть знайти традиційні албанські вироби, такі як вишиті вироби, килими, срібні предмети, мідь, алебастр, філігрань, традиційний одяг, антикваріат у традиційному Старому Базарі Круї.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти