Місто Свєті-Стефан<br>Чорногорія
Свєті-Стефан

Острів Свєті-Стефан сьогодні найбільш відомий як фешенебельний літній курорт. За допомогою піщаного покриву він пов’язаний із сушею, а такі острови, які сьогодні трапляються дуже рідко, називаються „томболо”. Відоме плем'я Пастровічі використовувало це місце в минулому, зокрема у XV століттю для захисту від ворогів, і сьогодні це місце нагадує нам про це через гарматні отвори та гармати, які зберігаються як пам'ять і нагадування про минулі роки. Інтер'єр міста побудований кривими вузькими вуличками. Тут також є мальовничі площі, 3 церкви, а готелі знаходяться в елегантних будинках, зроблених у середземноморському стилі.

Свєті-Стефан - це літній курорт для елітних туристів та для тих, хто прагне гламуру. Коли наприкінці 1940-х років було прийнято рішення, згідно з яким це місце слід перетворити на туристичний об'єкт, для Свєті-Стефана почалося створення нової історії. Його славу з тих пір і до цього часу представляють такі актори, як Софія Лорен та Карло Бруні, а також президенти більшості країн світу, співаки, науковці та багато інших. Англійська принцеса Маргарет зупинялася тут, а також італійський король Умберто II Савойський, відомі світові актори, такі як: Кірк Дуглас, Доріс Дей, Джеральдіна Чаплін, Сідні Поаті, Річард Відмарк, Сильвестр Сталлоне, Джеремі Айронс... Також відвідували це місто відомі письменники Андре Марлоу та Альберто Моравія. У Свєті-Стефані також бував радянський астронавт Юрій Гагарін, відомий майстер шахів Роберт Фішер, а також найкрасивіша жінка у світі Клавдія Шифер. Більшість згаданих «коронованих осіб» зупинялися на віллі 118, яка є частиною готельного комплексу «Св. Стефан». Для цієї ексклюзивної вілли вартість проживання узгоджується з орендарем. Початкова ціна - 1500 євро на день.

У 1972 році Святий Стефан отримав нагороду «Золоте яблуко», як найексклюзивніший літній курорт у світі. Поблизу знаходиться колишня дача короля, яка сьогодні є готелем "Milocer".

Готель "Milocer" повністю оточений сосновими лісами. В безпосередній близькості знаходиться чудовий парк, який побудований із соснових алей, красиво влаштованих менших парків з різноманітними квітами, двох пляжів, пішохідної доріжки яка вздовж меншого пагорба веде до готелю Свєті-Стефан. Особливі відчуття представляє обід або вечеря у ресторані під відкритим небом готелю, який виготовлений з найтоншого білого каменю.

Таке природне оточення, як це оточення "Milocer", ідеально підходить для відпочинку туристів із вишуканим смаком. Це ідеальне місце для любителів спокою, яке порушується лише щебетанням птахів.

Готелі
категорія готелю:              

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти