Місто Градац<br>Хорватія
Градац

Градац - туристичний курорт, розташований недалеко від Макарски на півдорозі між Сплітом і Дубровником.

Населення займається сільським господарством, рибальством, вирощуванням оливок, а останнім часом - туризмом та громадським харчуванням. Незважаючи на те, що район Градаця був заселений у давнину, він вперше згадується як міське поселення в 1649 році. Сьогодні це відоме туристичне місце з усіма необхідними об'єктами громадського харчування та туризму.

Ряд чудових пляжів знаходиться в Градаці, де ви можете насолоджуватися купанням, сонячними ваннами або відпочити під тінню столітньої сосни. Найвідоміший пляж - Горня Вала, який є водночас найдовшим пляжем на Макарській Рив'єрі. Тут виявлено численні археологічні знахідки, які свідчать про її минуле; починаючи з римського віку, середньовіччя і аж до наших днів.

Відвідайте церкву в стилі бароко (розташована в Подаці, побудована в 18 столітті), преромантичну церкву Святого Івана (розташована в місті Подаце, побудована в 12 столітті і містить цінні деталі того періоду) та барокову церкву Святого Миховіла (побудована у 1852 р. з трьома мармуровими вівтарями та старою дерев'яною статуєю Святого Рока, а також кам'яною баптистерією), кам'яну фортецею (створену в 17 столітті, навколо якої є залишки автентичних занедбаних будинків), а також інші численні пам’ятки.

Це місто має виняткову пропозицію спорту та відпочинку. Таким чином, любителі спорту та активного відпочинку можуть насолодитися тенісом, настільним тенісом, міні-гольфом, водним поло, фітнесом, дайвінгом, вітрильним спортом, водними лижами, водними мотоциклами, пляжним волейболом, футболом, баскетболом та багатьма іншими видами спорту.

Усі цікаві екскурсії доступні з Градаца, як углиб країни, так і до навколишніх островів.

Якщо ви бажаєте скуштувати делікатеси цього регіону, відвідайте ресторани "Ніколо Поло" та "Марінеро № 1", а також таверну "Насе мало місто".

Готелі
категорія готелю:      

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти