Місто Загреб<br>Хорватія
Загреб

Старе місто з молодою душею

Хорватська столиця Загреб молода і грайлива на душі, незважаючи на майже тисячолітню історію свого старого міста. Днем місто б’є на пульсі свого процвітаючого бізнесу. І, незважаючи на те, що це справді сучасний мегаполіс, місцеві жителі приймають відвідувачів традиційною хорватською гостинністю.

Приходьте та відвідуйте політичне, комерційне та культурне серце Хорватії! Старе місто Загреба - це справжнє свято для ваших почуттів, де серед класичних фасадів, пишних садів та вражаючих неоготичних будівель ви можете скуштувати в деяких з найвідоміших ресторанів та кав’ярень країни.

Куди йти? - Місто з урахуванням потреб людини

Загреб, столиця Хорватії, входить до числа найстаріших міст Центральної Європи, як це видно з документів, датованих 1094 роком, коли в цій області була створена єпархія. Місто розвивалося між горою Медведниця та річкою Савою. Його старий центр складається із середньовічного Градека - сьогодні будинку хорватського уряду та парламенту - та Каптола, резиденції архієпископа. Після адміністративного об'єднання двох утворень та навколишніх сіл у 19 столітті місто пережило бурхливе будівництво престижних будівель, скверів та фонтанів, а також створення прекрасних паркових лісів та парків, які сьогодні роблять його єдиним найзеленіших міст Європи.

Столиця Хорватії приваблює відвідувачів живою атмосферою своїх вулиць, численних кав'ярень, ресторанів та магазинів. Якщо ви шукаєте перерву на шляху до приморського туристичного курорту або з нього, перерву, яка б освіжила вашу подорож, тоді Загреб - це місце, куди слід приїхати, і воно чекає на вас. Ласкаво просимо!

  • Горні-град (у верхній частині міста) та Доньі-град (у центрі міста), Загребський собор та церква св. Марка.
  • Malo Jezero, Jarun - Мало Єзеро, Ярун "Загребське море" - це відоме прізвисько озера Ярун. Місця для паркування, сусідній громадський транспорт, роликові ковзани та велосипедні доріжки роблять Мале Єзеро (Мале озеро) надзвичайно доступним.
  • Park Maksimir - Сьогодні парк Максимир - ідеальне місце, за п’ять хвилин від центру міста, де ви можете хоча б на мить заховатись від міського шуму та насолодитися відпочинком.
  • Kula Lotrščak - Щодня протягом понад ста десяти років гармати стріляють з вершини вежі Лотрщак рівно опівдні в пам’ять про подію з історії Загреба.
  • Tkalčićeva ulica - Чарівні ресторани та кав'ярні
  • Dolac - Ринок - це барвисте місце та переконливий доказ того, що Загреб та Хорватія їдять натуральну, свіжу та смачну їжу.
  • Crkva Sv. Marka - Він був побудований у 18 столітті на римській основі та добудований як прихожа церква. Південний портал - найвиразніше готичне скульптурне творіння в цій частині Європи.
  • Bundek, Veliko jezero - Поряд із пляжем є набережна, велосипедна та роликова доріжки та просторі зелені насадження.
  • Drevni Medvedgrad - Стародавній Медведград, середньовічний форт, побудований в 13-му році, є особливою визначною пам'яткою на Медведниці.

Загреб завжди був справжнім культурним мегаполісом Хорватії. З цікавими місцями, такими як Хорватський національний театр, Художній павільйон, Академія наук і мистецтв, університетська бібліотека, численні музеї та галереї, а також чудові парки та сади, Загреб завжди був справді центральним Європейський культурний центр, про значення якого найкраще свідчать численні театри, музеї, галереї та художні виставки.

Класицистичні та сецесійні фасади історичного ядра Загреба випромінюють високий дух Австро-Угорської імперії, але тут і там можна також розрізнити контури панорам Праги. Майже всі основні місця міста та культурні центри знаходяться в самому центрі, де буяють чарівні кав'ярні, вишукані ресторани, садові ресторани та любовно доглянуті парки, як, наприклад, Рібняк, що лежить під стінами Каптоля із філігранними шпилями неоготичного собору або зеленої підкови Ленуці із Зріньєвацем, Загреб, справді, місто, пристосоване для людини.

Загреб також можна дослідити за допомогою його синіх трамваїв. Розміщені у всіх напрямках і пульсуючи вдень і вночі, як серце в живій тканині міста, через їх вікна ці сучасні колісниці забезпечують найоригінальніші рамки для сцен, що запам’ятовують Загреб. Маючи приблизно 20 театрів, 30 музеїв, 45 галерей та 13 колекцій мистецтв, чудовий зоопарк та майже мільйон жителів, Загреб - справжній хорватський мегаполіс, який приваблює гостей усіх профілів.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти