Місто Дрвеник<br>Хорватія
Дрвеник

Дрвенік - це невелике місто на Макарській Рив'єрі, розташоване під високими скелями гори Біоково.

Вперше згадується в 13 столітті, і свою назву воно отримало за слово „дерево”. Залишки поселень в селі Старе село, що датуються 13 століттям, свідчать про цей час навіть сьогодні. Дрвенік - місце, надзвичайно багате на історичні та археологічні пам'ятки, серед яких варто виділити доісторичне укріплення під назвою Градина, церква Святого Георгія 14 століття, пам'ятник нещасній любові "Костанича греб" 15 століття і шлях через Біоково, на якому Альберто Фортіс зробив копію Хасанагініки.
Після землетрусу в 1962 р. жителі Дрвеніка переселилися з поселення біля підніжжя гори Біоково (Старо село) на узбережжя до двох ідилічних сонячних заток: Доня та Горня Вала, тому поселення Старо село залишилось ідеальним місцем для свята. Незаймана природа, доглянуті оливкові гаї, найкращий вид на дві затоки Дрвенік та канали Хвар та Брач, можливо, найкрасивіший вид із цієї області, пропонують кожному туристу безцінні відчуття.

Дрвенік з кількома кілометрами набережної, кілометрами пляжів, оглядових майданчиків, спортивно-оздоровчими зручностями та маркованими гірськими стежками для піших прогулянок незабаром став улюбленим місцем кожного туриста та одноденного екскурсанта.

Також Дрвенік може похвалитися, що це одне з перших напрямків у цій місцевості, де ви можете сидіти на пляжі та спілкуватися з усім світом безкоштовно, завдяки відкритому доступу до Інтернету Wi-Fi.
Дрвенік - це одне з ряду красивих місць, що тягнуться вздовж Макарської рив'єри, обмежене нерівними скелями гори Рілич (південно-східна частина масиву Біоково) яке вражає бірюзовим і чистим Адріатичним морем. 90 км від Спліта, 123 км від Дубровника та Паромної лінії, пов’язаної з островом Хвар протягом усього року, це ідеальне місце для відпочинку, і завдяки своїй близькості та чудовому географічному положенню ви можете відвідати найважливіші туристичні напрямки Хорватії з Дрвеніка менш ніж за дві години. У Дрвеніку близько 300 жителів, які зазвичай проводять зиму, готуючись до літнього сезону збагачуючи свою туристичну пропозицію. Вони проводять значну частину вільного часу на морі, риболовлі, як і їх предки, для яких це було єдиним джерелом їжі і дохіду.

Відвідайте Дрвенік і переконайтесь на власні очі, адже випробувати Дрвенік означає насолодитися якісним відпочинком далеко від міських центрів, поплавати в кришталево чистому морі, провести якісно час, оглядаючи природні морські та гірські ландшафти, спробувати багаті гастрономічні смаки і відчути красу автентичної, прибережної, місцевої атмосфери і водночас насолодитися багатою культурною та розважальною програмою.

Готелі
категорія готелю:    

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти