Місто Кушадаси<br>Туреччина
Кушадаси

Домінуючи однойменну затоку на узбережжі Егейського моря, Кушадаси є одним з найпопулярніших туристичних напрямків Туреччини. Завдяки своєму чистому морю, прекрасній природі, гавані та близькості до древніх міст, Кушадаси був одним із найдавніших туристичних напрямків, і все ще продовжує користуватися популярністю завдяки своїм чудовим пляжам, сонцю, прохолодним бризам, ресторанам, де подають найкращі смачні егейські страви. Окрім багатьох видів активного відпочинку на природі, таких як трекінг та підводне плавання, Кушадаси з його розважальними закладами є прекрасним курортом для відпочинку.

Любителям історії сподобається цей пункт призначення

Протягом тисяч років Кушадаси був важливим містом-портом. Через стратегічне значення місто підпало під панування різних цивілізацій; навіть деякий час у ньому мешкали найвідоміші пірати Середземномор’я. Побудований у 1618 році караван-сарай Окюз Мехмет-паші доводить, що місто було торговим центром за часів Османської імперії. Приймаючи купців з різних країн, солдатів у військових походах та авантюристичних мандрівників протягом сотень років, караван-сарай сьогодні служить готелем для відвідувачів, які хочуть зупинитися на ніч в історичній атмосфері. Мечеть Калейчі - це ще одна османська споруда в Кушадаси.

Одним з найкрасивіших місць Кушадаси є Острів Голубів, який прикріплений до материка водою і тут знаходиться фортеця, побудована у візантійський період. Бушаль, що буквально означає «Острів птахів», бере назву Кушадаси від цього крихітного острова, колись притулку для голубів. Фортеця, що оточувала острів, згодом була відбудована Барбаросом Хайреттін-пашею, відомим адміралом Османського флоту. Серед місцевих жителів ця фортеця також відома як "Піратська фортеця", оскільки довгі роки вона використовувалась для захисту гавані від піратів. Окрім історичних споруд, відвідувачам слід також відвідати відомий та популярний торговий центр у кварталі Калейчі, де також проводяться нічні розваги.

Є багато старовинних міст та руїн, які любителям історії сподобаються у Кушадаси та поблизу. Серед них - древнє місто Пігела з цілющими водами, яке було засноване Агамемноном, королем Аргосу; стародавнє місто Аная, притулок для кораблів протягом багатьох років; стародавнє місто Паніоніон, святилище для міст іонів; Неополіс, який вважався першим поселенням у Кушадасах; Iліка, відома римськими банями; можна також відвідати популярні міста античних часів, включаючи Теос, Пріену, Мілет, Афродізію та Дідиму. Кушадаси є гарною базою для тих, хто бажає відвідати Ефес, одне з християнських місць паломництва, до якого приблизно 30 хвилин їзди.

Природні краси

Національний парк півострова Ділек, що межує з Кушадаси разом із Сьоке, є обов'язковим для відвідувачів тим, хто любить походи на природу, фотографію та орнітологію. Будучи заболоченою місцевістю, де є багато лагун та заболочених районів, Національний парк є природним середовищем існування для понад 200 видів птахів, включаючи далматинського пелікана та пігмейського баклана, різних видів тварин, що перебувають під загрозою зникнення та ендемічних рослин. 

Кушадаси має море з блакитним відтінком і безліч красивих пляжів. Пляж Куштур, який знаходиться поруч із древнім містом Пігела, є одним із цих чудових пляжів, відкритих для відвідувачів. Пляж Єшиль - один із найбільш улюблених пляжів для постійних відвідувачів Кушадаси. Пляж Кадинлар (жіночий) знаходиться дуже близько до районного центру. Під час османського періоду тут плавати дозволялося лише жінкам. На пляжі Севгі довжиною 12 км є бігові та велосипедні доріжки.

Будучи природним притулком для кораблів протягом історії, гавань Кушадаси була місцем, куди товари з Анатолії та навіть Далекої Азії відправлялися в Європу морем. На сьогоднішній день Кушадаси має свою пристань для яхт, оскільки є однією з найбільш ранніх і добре обладнаних пристаней для яхт у Туреччині. Відвідувачі не повинні пропустити відвідування сусідніх островів та бухт за допомогою екскурсій на яхтах.

Як їхати?

Кушадаси розташований у місті Айдин на Егейському узбережжі Туреччини, на відстані 82 км від аеропорту Ізміра. З різних міст можлива подорож автомобілем.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти