Місто Ізмір<br>Туреччина
Ізмір

Ізмір - це стародавнє місто Смірна, або "країна священної матері", яке існувало ще до приходу хетів і яким керували іонійці, перси, римляни та османи. Первісне місто було засноване в третьому тисячолітті до нашої ери (на сьогоднішній день Байраклі) і мало найрозвиненішу культуру, поряд із Троєю, у Західній Анатолії. Розкопки в Байраклі виявили храм, присвячений Афіні, і стіну Іонічного міста, що процвітала там між VII та V століттями до нашої ери. Також була розкрита кераміка, датована третім тисячоліттям до нашої ери. До 1500 р. до н. е. він підпав під вплив Центрально-Анатолійської Хетської імперії.

Ізмір заворожує відвідувачів аурою історії та сучасності.

Протягом першого тисячоліття до нашої ери Ізмір, відомий тоді як Смірна, вважався одним з найважливіших міст Іонічної Федерації, і Гомер, як вважають, жив тут у цей період. Завоювання міста лідіями близько 600 р. до н. е. завершило цей період. Ізмір залишався лише селом протягом усього лідійського панування та перського панування у VI столітті до нашої ери. У IV столітті до нашої ери на схилах гори Пагос (Кадіфекале) під час правління Олександра Македонського було збудовано нове місто. Римський період Ізміра, починаючи з першого століття до нашої ери, був другою великою епохою. Візантійське панування слідувало в IV столітті і тривало до завоювання сельджуків XI століття. У 1415 р. за султана Мехмета Челебі Ізмір увійшов до складу Османської імперії.

Ласкаво просимо в Ізмір сучасності!

Сьогодні Ізмір - одне з найприємніших міст Туреччини: його вулиці затінені пальмами, а будинки елегантні. Як кінцевий пункт "Королівської дороги", який проходить аж до Ірану, Ізмір продовжує залишатись центром туризму та розваг. Узбережжя міста славиться своїми рибними ресторанами вздовж узбережжя, а також барами, дискотеками та нічними клубами, тоді як його глибинки багаті пам'ятниками та руїнами, які розповідають історію незліченних давніх цивілізацій. Крім того, високо оцінені з давніх часів, Бальчові джерела знаходяться лише в 10 км на захід від Ізміра.

Обов’язкові до перегляду пам’ятки

Після прибуття в Ізмір є багато визначних пам'яток, таких як Церква Св. Полікарпа, одна з семи церков, згаданих у Біблії. В Археологічному музеї, недалеко від площі Конак, зберігається чудова колекція старожитностей, включаючи статуї Посейдона та Деметри, які в давнину стояли в Агорі. Поруч з Археологічним музеєм знаходиться Етнографічний музей, де представлена вишукана колекція килимів Бергама та Гердеса, традиційних костюмів та вуздечок верблюдів. На Кадіфекале (гора Пагос) височіють вражаючі руїни замку та його стіни, побудовані Лізимахом за правління Олександра Македонського. Вони досі домінують в Ізмірі. Замок пропонує чудовий оглядовий майданчик, звідки можна насолодитися чудовим видом на Ізмірську затоку. Агора, або ринок, в кварталі Намазга була побудована за правління Олександра Македонського; Однак те, що залишилося сьогодні, датується відбудовою під владою Марка Аврелія після руйнівного землетрусу в 178 р. н. е. Побудована у 16 столітті та відновлена у 19, мечеть Гісар є найбільшою та найстарішою мечетью в Ізмірі. У селі Біргі особняк Çakır Ağa є прекрасним прикладом традиційної турецької архітектури.

Природа та історія переплітаються у міському шоу дизайну.

Мирне село, вкрите зеленню, має давню історію, як і інші населені пункти навколо. Ви можете насолодитися місцевими смаками та відвідати будинки часів Османської імперії, що тягнуться вздовж вузьких вуличок із кам'яними тротуарами. Село Şirince, як оригінальне егейське поселення з багатьма іншими унікальними характеристиками, заслуговує на відвідування.

Підбадьортеся в Чешме

Район Чешме є дуже популярним літнім курортом, зокрема серед жителів сусіднього Ізміра, і включає такі історичні місця, як замок 16 століття та старовинний караван-сарай. Білі піщані пляжі ліниво тягнуться вздовж дороги, викладеної вишукано побудованими будинками, кількома великими готелями та низкою ресторанів, де подають чудові морепродукти та турецькі делікатеси. Більшість готелів розміщені на пляжах за межами центру міста, а півострів має чудові умови для віндсерфінгу, а пляж Алачаті - одне з найкращих місць.

У Чешме можна провести повне санаторно-курортне лікування поряд із пляжним відпочинком, оскільки район пропонує широкий спектр готельних номерів, а деякі готелі мають власні спа-центри, використовуючи природні мінеральні води району. Іліка з білосніжним піщаним пляжем з однойменною назвою є найвідомішим із цих гарячих джерел, що містять високий вміст хлориду натрію, сульфату магнію та бікарбонату кальцію. Гарячі джерела  Іліки також пропонують підводний масаж та електротерапію, а також гарячі мінеральні басейни та ванни.

Пергамон і його багатошаровий культурний ландшафт

Стародавнє місто Пергамон поблизу Ізміра, яке було внесено до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 2014 році, є поселенням, яке постійно відновлювалося і зберігалося на стадії історії завдяки своєму стратегічному розташуванню, хоча воно було піддано багатьом завойованням і руйнуванням у минулому. Завойоване Олександром Македонським після перського правління, золотою епохою Пергамону стала II століття до нашої ери, коли воно стала столицею Пергамського царства. Протягом багатьох років Пергамон був центром охорони здоров’я, культури та мистецтв із найбільшою у світі бібліотекою та вражаючими скульптурами, висіченими досвідченими художниками. Подорож до Пергамону, описаного Плінієм Секундом, автором і філософом І століття до нашої ери як «найвідоміше і чудове місто Малої Азії», дозволить вам відкрити сліди цього знаменитого міста античності.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти