Місто Поморіє<br>Болгарія
Поморіє

Поморіє – це райський куточок болгарського узбережжя, який поєднує в собі романтику і затишок, які притаманні лише маленьким містам.
Курорт має унікальні природні дані, які роблять його привабливим для круглорічного відпочинку і лікування – це магніт для туристів всього світу.
Місто Поморіє знаходиться на невеликому скелястому півострові, що входить у Чорне море на 3,5 км, на відстані 20 км від Бургаса, 18 км від Сонячного Берега і зовсім близько до Несебра. Місто засноване у IV ст. до н. е. біля соленого озера, яке древні фракійці називали також «священним» завдяки його лікувальним властивостям.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення \"Adriatic Travel\" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти