Місто Шкодер<br>Албанія
Шкодер

Шкодер, це одне з найдавніших міст країни, засноване в 4 столітті до н. е. як центр племені лабеатів іллірійців, відомого з іменем Скродра.

Шкодер протягом історії була кілька разів окупована: спочатку римлянами (168 р. до н. е.), потім сербами (1040), венеціанцями (1396) і, нарешті, османами (1479).

Місто повернулось під контроль Албанії як феодальне князівство Бальшай у 14 столітті і служило муніципальним центром Бушатлінського пашалека з 1757 по 1831 рік. Шкодер дуже багата культурною спадщиною, саме місто, а також люди пишаються гордістю у великій кількості народжених тут художників, музикантів, артистів, фотографів, поетів та письменників. Головною туристичною визначною пам'яткою Шкодри є замок Розафа. Велично піднімаючись на скелястому пагорбі на захід від міста, відслонення та зубчасті стіни малюють палаючу картину проти сонця, що заходить.

Він оточений водами трьох річок; Дріні, Буна та Кірі. Як і місто, яке він захищав, замок має іллірійське походження. На думку історика Тіта Ліві, "це була найсильніша область Лабеатів". 

У стінах замку знаходиться музей, де вибагливий любитель старожитностей зможе провести комфортний полудень, читаючи більше про його історію, а до ресторану додано місцеву кухню та традиційне вбрання.

Шкодер є одним з найважливіших міст Албанії, а також відомим центром албанського католицизму, культури та гармонії між різними релігіями.

Ви можете відвідати оновлений Національний музей фотографії Марубі, відомий своєю великою і рідкісною колекцією фотографій за історію Албанії, або просто здійснити екскурсію по так званій вулиці Коле Ідромено, що є старим центром Шкодри, дуже середземноморський смак проходить через мечеті та церкви.

Також пропонується відвідати озеро Шкодер, поплавати або з’їсти найкращі страви албанської кухні.

Театр Migjeni також представляє можливість побачити концерти чи вистави та помилуватися ними залежно від сезону.

Будинок мистецтв відомого сучасного художника Адріана Пасі - це будинок для всіх подій, конференцій та виставок, що стосуються світу сучасного мистецтва.

Раз в неділю ми відправляємо дайджест з актуальними турами.

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення 'Adriatic Travel' використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти